Call of Duty Vanguard oynamaya çalışanlar ancak bağlantı sorunları yaşayanlar için, yalnız değilsiniz, görünüşe göre COD Vanguard sunucuları kapalı ve Dev Error 5476 ile kullanıcıların giriş yapamadığına dair raporlar geliyor.

COD Vanguard Down – Geliştirici Hatası 5476 – 21 Haziran için Durum ve Güncelleme:

Call of Duty Vanguard’da oturum açmaya çalışıyorsanız ve 5476 Dev hatası mesajını görüyorsanız, merak etmeyin, şu anda pek çok kişi bu sorunu yaşıyor. Güzel haberler? Sledgehammer Games, sorunun tamamen farkında ve bir çözüm üzerinde çalıştıklarını doğrulamak için Twitter’a başvurdu.

Bir sorunun farkındayız Öncü oyuncuların DEV ERROR 5476 ile karşılaşmasına neden oluyor. Bir çözüm için çalışırken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Çekirdek çok oyunculu mod bundan etkilenmiş gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda bazı kooperatif zombileri oynamak isteyenler de hatayı görüyor. Ne yazık ki, herhangi bir geçici çözüm yok gibi görünüyor, bu yüzden sadece beklemeniz gerekecek. En azından, tek oyuncuya geçebilir veya hatadan etkilenmemiş gibi görünen bazı Warzone oynayabilirsiniz.

Bu kötü bir zamanlama, çünkü 4. Sezon yaması bugün yayınlandı ve yeni sezon çok yakında başlıyor! Yama notları için burayı okuyun.

Sledgehammer Games sorunu çözmek için çalışmaya devam ederken sizi haberdar edeceğimize emin olabilirsiniz. Güncellemeler için takipte kalın!

oyun-6