Brooke Minters katıldı Sınır Verge genel yayın yönetmeni Nilay Patel bugün yaptığı açıklamada, podcast operasyonunu denetleyen ses editör direktörü olarak duyurdu. Yeni rolünde Minters gelişecek Sınır‘nin ses listesi, yeni şovlar başlatmak ve mevcut şovları büyütmek için çalışıyor. Vergecast ve Nilay Patel ile kod çözücü. Minters rolüne 21 Haziran’da başladı. Verge’nin yönetici editörü Alex Cranz resmen katılacak Sınıron yıllık amiral gemisi podcast Vergecast ortak ev sahibi olarak; Verge’in baş editörü David Pierce’ın ev sahipliğinde yeni Çarşamba bölümüyle gösteri ayrıca haftada iki bölüme genişleyecek.

“Biz başladık Vergecast başlatmadan önce Sınır kendisi ve adanmış hayranlarımız her zaman önemli bir parçası olmuştur. Sınırbaşarısı. Patel, “Teknoloji haberlerinin nasıl göründüğü, kulağa hoş geldiği ve hissettirdiği konusunda amiral gemisi podcast’i gelecek nesle taşımaktan heyecan duyuyorum” diyor. “vergecast Dinleyiciler, Alex’in programa ilk çıkışından bu yana kalıcı bir yardımcı sunucu olmasını istiyorlar ve Brooke’un videodaki geçmişi, mevcut şovlarımızı ve gelecek yeni şovlarımızı nasıl genişletmeyi planladığımızın anahtarı olacak.”

Minters katıldı Sınır Videonun baş yapımcısı olarak görev yaptığı Politico’dan. Politico’dan önce Minters, Gizmodo Media Group, Fusion ve AJ+’daki video ekiplerini yönetiyordu. Los Angeles doğumludur ve Online News Association Women’s Leadership Accelerator, UC Berkeley Graduate School of Journalism ve Sarah Lawrence College mezunudur.

Minters rolüne başlarken, Sınır ayrıca genişleyecek Vergecast, sıklığını haftada iki bölüme çıkarmak. Vergecast Bu baharın başlarında şirkete katılan Patel, Cranz ve Verge’nin baş editörü David Pierce tarafından ortaklaşa ev sahipliği yapıyor. Mevcut Cuma bölümü, üçü arasında teknoloji haberleri, politika ve kültür üzerine geniş kapsamlı bir tartışma olarak devam ederken, yeni Çarşamba bölümüne Pierce ev sahipliği yapacak ve Verge haber odasının dört bir yanından muhabirleri öne çıkaran yeni bölümler ve formatlar yer alacak.

Minters’ın işe alımı, bir dizi ses kiralamasının en sonuncusu. Sınıriçin baş yapımcı olarak yakın zamanda eklenen Liam James ile Vergecast, ve her ikisi için de editör olarak Callie Wright Vergecast ve Şifre çözücü. Vergecast ve kod çözücü Vox Media Podcast Ağının bir parçasıdır.



genel-2