Akış pazarı oldukça rekabetçi. Paramount+ ile yakında ABD’de çok başarılı olan Alman pazarına yeni bir sağlayıcı gelecek.

Paramount + akış hizmeti, 2021’den beri mevcut haliyle, bundan önce “CBS Tam Erişim” olarak adlandırılıyordu. Yeniden adlandırmadan bu yana, ABD’de zaten çok başarılı olan sağlayıcı yeniden güçlü bir şekilde genişliyor. Artık Almanya için bir başlangıç ​​tarihi nihayet biliniyor. Ve gelmesi uzun sürmeyecek.

Almanya 2022 için planlanıyor

Paramount+’ın piyasaya sürülmesi için kesin bir tarih henüz belirlenmedi, ancak artık oldukça kesin bir zaman penceresi var. Resmi bilgilere göre, yayın yapan hayranlar, Aralık 2022’yi takvimlerinde kalın harflerle işaretlemeliler. O zaman akış hizmeti yalnızca bu ülkede değil, diğer yerlerin yanı sıra Avusturya ve İsviçre’de de başlamalıdır.

Disney’den sonra, Paramount, artık kendi içeriğini rekabete sunmamaya karar veren kendi stüdyosuna sahip başka bir şirkettir. Bunun yerine, filmler, diziler ve şovlar gelecekte kendi akış hizmetlerinde sunulacak.

Ayrıca ilginç: Netflix’teki tüm yeni özellikler

maliyet ve kullanılabilirlik

Halihazırda sinema paketi olan bir Sky-Q aboneliğine sahip olan herkes, yeni tekliften en başından itibaren faydalanacaktır. Hizmet daha sonra Paramount ve Sky arasındaki önceki işbirliği nedeniyle ücretsiz olarak entegre edilecek. Sağlayıcı aynı zamanda diğer herkes için de kullanılabilir olacaktır. Ancak o zaman aylık 7,99 Euro ödenir.

En başından itibaren Paramount+, yaygın akıllı TV sistemleri ve oyun konsollarının yanı sıra doğrudan Android ve iOS’ta da çalışmalıdır. Akış sağlayıcısı bir süredir ABD’de mevcut olduğundan, kullanılabilirlik bu ülkede de sorun olmamalıdır.

Teklifin ne zaman ve MagentaTV veya GigaTV gibi ulusal servislere entegre edilip edilmeyeceği henüz bilinmiyor.

Paramount+’da diziler ve filmler

Paramount+, CBS All Access’in yeniden markası olduğundan, akış hizmeti beraberinde çok fazla içerik getiriyor. Portföydeki en büyük isimlerden biri kesinlikle “Star Trek”. Şimdiye kadar Paramount, Netflix ve Amazon Prime Video gibi diğer sağlayıcılar aracılığıyla yeni “Star Trek” projeleri başlattı. Bu, Paramount+ ile değişmek üzere. Bu nedenle hayranlar, sonunda popüler franchise’ın tüm içeriğini tek bir yerde sunan bir platformu dört gözle bekleyebilirler. “Picard” ve Co.’nun daha sonra rekabetten çıkıp çıkmayacağı muhtemel, ancak henüz onaylanmadı. Mevcut sözleşmeler nedeniyle, bu kesinlikle başlangıçta olmayacak.

Ancak, “South Park”, “First Lady”, “Yellowjackets” ve “SpongeBob SquarePants” da dahil olmak üzere, yayın hizmetinin yayınlanmasından itibaren diğer büyük yapımlar da mevcuttur. Ayrıca, özellikle yerel pazar için bazı Alman yapımları uygulanacak. Diğer şeylerin yanı sıra, “Bad Banks”in senaristi Jana Burbach’ın yazdığı bir gerilim filmi ve bir dizi de gelecek.

Katie Leung ve Harry Treadaway ile birlikte şu anda iyi bilinen bir uluslararası proje “Ölümün Kimyası” dır. Paramount+ için 2025 yılına kadar toplam 150 orijinal film planlanıyor. Ancak Almanya’nın start alması için verilen teklifin ne kadar kapsamlı olacağı henüz resmi olarak bilinmiyor.genel-25