Yani, kablosuz servisleriniz için bir MVNO’ya (Mobil sanal ağ operatörü) geçmeyi mi düşünüyorsunuz, yoksa sadece ucuz bir plana sahip ikinci bir telefona mı ihtiyacınız var? Boost Mobile iyi bir seçim. Boost, T-Mobile’ın ağını kullanır, bu nedenle Boost ülke çapında %99 kapsama alanı vaat etse de, yaşadığınız yerde yeterli kapsama alanı olduğundan emin olun.

Büyük taşıyıcıların aksine, Boost Mobile için bir plan seçmek nispeten basittir. İkisi sınırlı, ikisi sınırsız olmak üzere dört plan vardır. Sınırsız planlardan biri SD akışa, diğeri ise HD akışa izin verir. Bazı MNVO taşıyıcıları, planınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verir ancak Boost, vermeniz gereken kararları ikiye indirerek işleri daha da basitleştirir: “Sınırsız veriye ihtiyacım var mı?” ve “HD akışa ihtiyacım var mı?”
Bunlar sadece senin cevaplayabileceğin sorular, bu yüzden kendi işini yapmana izin veriyoruz. Ancak, Boost Mobile’dan hangi telefonu alacağınızı seçmeye gelince, bazı tavsiyelerde bulunuyoruz.

Boost Mobile’ın telefon yelpazesi oldukça çeşitlidir. 29 dolarlık bir telefondan iPhone 11 Pro Max’e kadar. Listedeki 29 cihazla, seçim bol geliyor. Ancak, doğrudan göz ardı edilmesi gereken birkaç telefon var. Ancak bunları listelemek yerine, aradığınız şeye bağlı olarak alabileceğiniz en iyi Boost Cep telefonlarının listesini vereceğiz.

Best Boost Cep telefonları, özetlenmiş bir liste:

Boost Mobile’a ayarlı değilseniz, diğer MVNO seçimlerimizi de kontrol edebilirsiniz:

Boost Mobile’da en iyi genel değere sahip iPhone

Apple iPhone 13

İle iPhone 12, Apple kullanıcılarına hem daha fazlasını hem de daha azını veriyor. Bir yandan, profesyonel olmayan iPhone artık Pro modelleriyle aynı güzel OLED ekrana sahip. Telefoto olmadığı için kamera sayısı aynı kalabilir, ancak artık ultra geniş açılı kamerada da Gece modunu alıyorsunuz. Bu telefonda yer alan bir çipin yeni tasarımı ve 5nm gücünden de bahsetmeye değer. Ve tabii ki 5G desteği.
Dezavantajları? Kutuda şarj cihazı yok, bu nedenle iPhone’unuzu hızlı şarj etmek istiyorsanız, bir şarj cihazı için fazladan harcama yapmanız gerekecek, neyse ki elimizde birkaç tane var. iPhone şarj cihazları zaten sizin için seçildi. iPhone 12’nin bir diğer üzücü özelliği de 64 GB’lık düşük tabanlı depolama alanı.

Yine de, iPhone 12 harika bir telefon ve birkaç nesil eski bir iPhone’u sallıyorsanız, yükseltme çok büyük olacaktır.

Boost Mobile’da en iyi genel değere sahip Android telefon

Samsung Galaxy S21 FE

Birden fazla gecikmeye ve bir Galaxy S21 FE göreceğimize dair genel belirsizliğe rağmen, telefon gerçekten piyasaya çıktı ve kendisini Galaxy S22’nin gölgesinde kalmış büyüleyici bir cihaz olarak konumlandırdı. İkincisini göz ardı eden S21 FE, Snapdragon 888 işlemciyi kullanan ve 3X telefoto kameraya sahip mükemmel bir telefon, Galaxy S22 serisine kapılmayan kişiler için harika bir alternatif.

Normalde, S21 FE Boost Mobile’da 699,99 $’a satılıyor, ancak yazı yazılırken yeni bir satırla 399,99 $’a düştü, ki bu iyi bir anlaşma.

Boost Mobile’da en iyi bütçeli iPhone

Apple iPhone SE 2022

“En iyi telefonlar” derlemelerinde ortak bir katılımcı olan başka bir telefon. Eh, nitelikleri hakkında tartışmak yok. Apple’ın A13 Bionic canavarı, geçmişin tanıdık iPhone görünümüne sahip bu kompakt cihaza güç veriyor. Uçakta kablosuz şarj da var, fiyat segmenti için hala nadir görülen bir şey. iPhone SE’de bulunur.
Fiyattan bahsetmişken, SE’yi bu kadar iyi bir seçim yapan tam olarak budur. iPhone SE kadar pahalı bir telefondan böyle bir performans alamazsınız.

Tabii ki, tek kamera ve küçük pil gibi yeniden kullanılan tasarımın getirdiği bazı dezavantajlar var. Ancak bunu yalnızca ikincil bir telefon veya çocuğunuz veya ebeveyniniz için bir telefon olarak almak istiyorsanız, o zaman onlara olduğu gibi iyi hizmet edecektir.

Boost Mobile’da en iyi bütçeli Android telefon

Samsung Galaxy A11

Boost Mobile’da ekonomik telefonlardan bahsettiğimizde, Galaxy A11 kaçınılmaz olarak ilgi çekici bütçe tekliflerinden biri olarak karşımıza çıkacak. Bu, mütevazı bir performans sunuyor: 6,5 inç FHD+ ekran, üçlü kamera ve büyük 4.000 mAh pil, ancak yine de uygun fiyat etiketi için iyi bir değer.

Boost Mobile’da en iyi ekran kalemi telefonu

LG Stilo 6

Neden evet, bu garip bir şekilde spesifik bir kategori. Ancak görünüşe göre LG’nin Stylo telefonları, Moto G Stylus şeklinde bir altıncı nesli ve bir rakibi garanti edecek kadar popüler, bu yüzden onu eklemeye karar verdik. Ne yazık ki, Moto G Stylus Boost Mobile’da görülecek bir yer değil, bu yüzden Kalem ihtiyaçlarınız için LG Stylo 6.

Kalem bir yana, Stylo 6 biraz dikkat çekici bir cihaz. 2020’de ortadaki çentik ile biraz eski görünüyor ve teknik özelliklerden etkilenecek bir şey yok. Ama aynı zamanda oldukça ucuz, bu yüzden başlangıçta ondan fazla bir şey beklemiyorsunuz. İş için bir uygulama veya kalem kullanımından fayda sağlayacak bir hobi kullanıyorsanız, bu işi gayet iyi yapacaktır.telefon-1