Son söylentiler, OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisi telefonunun OnePlus 10T ve oldukça uygun fiyatlı olma olasılığı artıyor.
OnePlus, düşük fiyata yüksek kaliteli özellikler sunan bir marka olarak yola çıktı, ancak bu yıllar içinde değişti ve 2021’deki OnePlus 9 Pro, 1.000 $ işaretine ulaşan ilk OnePlus telefonu oldu. 899 dolardan OnePlus 10 Pro nispeten uygun fiyatlı, ancak yine de oldukça pahalı. Yeni bir söylentiye inanılacaksa, OnePlus 10T, şirketin amiral gemisi katil köklerine geri döndüğünü görebiliyordu.
Sızıntılara göre, kod adı Ovaltine olan OnePlus 10T, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç FHD+ düz ekrana ve söylentili 16 MP ön kamera için ortalanmış bir delik ile OnePlus 10’a kıyasla hafif bir düşüşe sahip olacak. Pro’nun QHD+ kavisli ekranı.

OnePlus 10T’nin, Qualcomm’un en yeni üst düzey yongası olan Snapdragon 8 Plus Gen 1 tarafından destekleneceği iddia ediliyor ve bu da onu Snapdragon 8 Gen 1 tarafından desteklenen 10 Pro’dan daha hızlı hale getiriyor. SoC, 12 GB’a kadar eşleştirilecek. RAM ve 256 GB depolama alanı.

Yakışıklı 50MP ana kamera, 8MP ultra geniş açılı sensör ve 2MP makro ünite ile üçlü kamera sistemine sahip olduğu söyleniyor, ancak muhtemelen Hasselblad markasına sahip olmayacak.

Muhtemelen 10 Pro’nun 5.000 mAh pilinden daha küçük bir 4.800 mAh hücreye sahip olacak, ancak daha hızlı şarj hızlarını destekleyebilir. Yakışıklı bildirildi Beyaz, Siyah ve Mint Yeşil renklerde satışa sunulacak.

Çin sitesi BT Ana Sayfası (aracılığıyla GizÇin) telefonun yılın ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini ve 3.000 yuan (~467$) ile 4.000 yuan (~596$) arasında fiyatlandırılacağını iddia ediyor. Vergiler ve harçlar nedeniyle uluslararası pazarlarda muhtemelen daha pahalıya mal olacak, ancak yine de, bu söylenti gerçekse, OnePlus 10T, son OnePlus amiral gemilerinden önemli ölçüde daha uygun olacaktır. ile rekabet etmesine yardımcı olabilir. yılın en iyi telefonları

Bu söylentinin dayanıp dayanmadığı çok açık değil. BT Evi’nin kendi kaynakları veya site yalnızca başka bir sızıntının daha önce söylediklerini yeniden ifade ediyorsa.

OnePlus, kurucu ortak Carl Pei tarafından yönetilen ve neredeyse yok olmak üzere olan Nothing’in baskısını hissediyor olabilir mi? ilk akıllı telefonunu piyasaya sürdü ve OG hayranlarını yeni şirkete kaptırmaktan korktuğu için fiyatı düşürmeye mi karar verdi? Kim bilir, ama hepimiz sağlıklı bir rekabet için buradayız.telefon-1