Dışarıda birçok fantastik The Elder Scrolls V: Skyrim modu var, ancak tarafsız görüşümüze göre, tüm zamanların en iyi Skyrim modu Dragonborn’un sevimli bir küçük kedicik kedisine sahip olmasına izin veriyor. Hayır, bir Khajiit değil. Şimdi, RPG oyununu çılgın bir kedi kişi simülatörüne dönüştüren mod, “daha hafif, sezgisel ve sürükleyici” olacak şekilde elden geçirildi. Ve kedi uyuklama ekleyin.

Saygın Skyrim modu Bir Kedinin Hayatı fantezi oyununa kedi sahipliğini eklemek amacıyla 2020’de piyasaya sürüldü. Mod ile sokaklardaki kedileri besleyebilir, evcilleştirebilir ve evlat edinebilir ya da çeşitli kedi malzemeleriyle birlikte doğrudan bir tane satın almak için Whiterun ve Riften’deki iki yepyeni kedi dükkanından birine gidebilirsiniz. “Çılgın kedi insanı” adlı yeni bir başarı bile var.

Şimdi, Bir Kedinin Hayatı 2.0 Darkfox127’nin “neredeyse sıfırdan daha hafif, sezgisel ve sürükleyici olacak şekilde oluşturulmuş modun tamamen yeniden yazılmış bir versiyonu” olarak tanımladığı burada. Revizyon, daha fazla cila, daha fazla seçenek ve – eğer kötü, hırsız bir tür iseniz – kedi-uyku, eğer kedi çalma fantezilerinizi yaşamak istiyorsanız, ekler. Yine de yaparsanız, başınıza bir ödül konacak ve bu hak edilmiş olacaktır.

Aşağıdaki işlemde kontrol edebilir veya kendiniz için indirebilirsiniz. Nexus Modları.

Ne yazık ki, bu revizyon vanilyalı Skyrim ile çalışmayacak ve muhtemelen modun önceki versiyonuyla da uyumlu olmayacak. Kedi sahibi olmanın bedeli bu.

Kediler senin işin değilse, onun yerine dev bir fare arkadaşı Skyrim moduna ne dersin? Veya Skyrim’i sahip olmak yerine kedi olarak oynamayı tercih ediyorsanız, o bağlantıya göz atın.oyun-2