Özel bir Overwatch 2 canlı akışı sırasında Blizzard Entertainment, hayranlara devam filminden bekleyebilecekleri bazı şeylere bir göz attı. Bu, yaklaşmakta olan betası hakkında bilgi içeriyor olsa da, yeni Overwatch 2 efsanevi görünümleri hakkında bilgiler ve ayrıca yaklaşan beta ile ilgili bir SSS ile akışı takip ediyor.

Oyuncular, favori kahramanlarını kişiselleştirmek ve savaş alanında öne çıkmak için onları ganimet kutuları aracılığıyla kazanmaya çalışırken, Overwatch’ta kaplamalar büyük bir rol oynar. Ancak Overwatch 2 artık ganimet kutuları içermeyecek ve bunun yerine diğer birçok ücretsiz oyun gibi bir oyun içi mağaza ile sezonluk savaş geçişlerine sahip olacak.

Yeni ilerleme sisteminin yanı sıra Blizzard, efsanevi görünümler olarak bilinen yeni bir görünüm nadirliğini duyurdu. Overwatch 2 efsanevi dış görünümlerinin bir önizlemesi daha sonra geliştiriciler tarafından oyuncuların onlardan ne bekleyebileceğini göstermek için tweetlendi.

Blizzard, bunu en yeni beta sürümüyle ilgili sık sorulan bir soru gönderisiyle de takip etti. Yayınlanan soru ve cevaplar aşağıda yer almaktadır:

S. İlk Overwatch 2 PVP Beta’ya erişimim vardı, otomatik olarak bir sonraki betaya da geçecek miyim?
A. Beta erişimi, önceki Overwatch 2 PvP Beta’dan devredilmez. Yaklaşan beta için ana hedefimiz, sunucu testini yavaş yavaş artırırken konsol ve çapraz oyun yeteneklerimizi test etmektir. Bu nedenle, oyuncuları kısmen platform tercihlerine göre seçmemiz gerekiyor, bu nedenle oyuncu platform tercihini izleyen yeni bir katılım süreci başlatıyoruz.

S. Overwatch 2 Beta’ya nasıl erişebilirim?
A. Yeni katılım web formu şu anda şu adreste mevcuttur: PlayOverwatch.com/beta Öngörülen maksimum sunucu kapasitemize daha önce ulaşmadıkça, 28 Haziran’a kadar açık kalması planlanıyor. Beta 28 Haziran’da saat 11:00 PDT’de yayınlandığında küçük bir oyuncu grubu seçeceğiz ve Temmuz’da başlaması planlanan daha büyük erişim hibelerinin ilk dalgalarıyla birlikte kapasiteyi artırdıkça zaman içinde sürekli olarak daha fazla oyuncu ekleyeceğiz. 5.

Amacımız, betaya kaydolan TÜM oyunculara en geç 14 Temmuz’a kadar erişim sağlamaktır.

Overwatch 2: Watchpoint Pack’i beta sürümünün mevcut olduğu bir platformda satın alan oyunculara, Overwatch 2 Beta 28 Haziran’da saat 11:00 PT’de başlar başlamaz veya Watchpoint Paketi bu tarihten sonra satın alındığında hemen beta erişimi verilecektir. Beta başlıyor.

Bir PlayStation cihazında oynuyorsanız ve web sitemizi tercih ediyorsanız, PlayStation Network hesabınızın oluşturulduğu bölgeyi seçmeniz gerekeceğini lütfen unutmayın. Doğru bölgeyi seçmezseniz, size erişim izni verilmeyecektir.

S. İlkini seçtiysem bir sonraki betaya katılmam gerekir mi?
C. Evet, ilk betadaki katılım durumlarından bağımsız olarak tüm oyuncuların bir sonraki betaya katılmaları gerekir.

S. Beta hangi platformlarda mevcut olacak?
C. Beta, Overwatch 2’yi Çin, Rusya ve Beyaz Rusya dışındaki tüm bölgelerde PC, Xbox ve PlayStation konsollarında test edecek. Gerçek platform kullanılabilirliği, lansman tarih(ler)i ve Overwatch® 2 Beta’nın süresi değişebilir.

S. Katılım havuzundan beta katılımcıları nasıl seçilir?
A. Beta katılımcıları, çeşitli faktörlere dayalı olarak Overwatch beta katılım havuzumuzdan seçilir. Bu, Battle.net bölgenizi ve kabul ettiğiniz platformu içerebilir, ancak bununla sınırlı değildir. Ayrıca dünyanın dört bir yanından seçkin gazetecileri ve topluluk katkılarını katılmaya davet edeceğiz.

S. Betaya katılmak için seçilip seçilmediğimi nasıl bileceğim?
C. Web katılım sürecimiz aracılığıyla seçilen oyuncular, e-posta yoluyla bir davet alacaklardır. Davetler her zaman Battle.net hesabınızla ilişkili e-posta adresine gönderilecektir.

S. Beta sırasında kaydettiğim herhangi bir ilerleme canlı oyuna aktarılacak mı?
C. Hayır, bu beta sırasında kaydedilen ilerleme canlı oyuna taşınmaz.

S. Mac kullanıcıları betaya katılabilecek mi?
C. Overwatch 2’yi yalnızca Windows tabanlı bilgisayarlar için geliştiriyoruz.

S. Overwatch 2 Beta için PC sistem gereksinimleri nelerdir?
A. Aşağıdaki bilgisayar gereksinimlerine göz atın:

Minimum (30 fps hedefleme):

 • Windows® 10 64-bit (en son Hizmet Paketi)
 • İşlemci: Intel® Core™ i3 veya AMD Phenom™ X3 8650
 • Video: NVIDIA® GeForce® GTX 600 serisi, AMD Radeon™ HD 7000 serisi
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir sabit disk alanı
 • Önerilen (Orta ayarlarda 60 fps hedefleme):
 • İşletim sistemi: Windows® 10 64-bit (en son Hizmet Paketi)
 • İşlemci: Intel® Core™ i7 veya AMD Ryzen™ 5
 • Video: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 veya AMD R9 380
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir sabit disk alanı

En iyi performans için lütfen grafik kartınız için mevcut en son sürücülere güncelleme yaptığınızdan emin olun. Lütfen olası değişiklikler nedeniyle sistem gereksinimlerinin zaman içinde değişebileceğini unutmayın.

Overwatch 2 PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için 4 Ekim’de çıkacak.oyun-6