Instagram, fotoğraf ve video paylaşım uygulamasında yeni bir tam ekran beslemesini test ediyor. Sosyal medya platformu da aynı şeyi bir Tweet ile doğruladı. CEO Mark Zuckerberg, Instagram hikayesinde tam ekran besleme testinin bir önizlemesini de paylaştı ve ‘fotoğrafların hala Instagram’ın önemli bir parçası olduğunu’ belirtti. Üstelik Instagram akışının bu yeni görünümü, TikTok’ta geleceği söylenenlere daha çok benzeyecek. Instagram akışının tam ekran versiyonu yakında tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak.

Instagram, platformdaki tam ekran beslemesinin test sürümünü bir web sitesi aracılığıyla duyurdu. Cıvıldamak. Öte yandan Meta CEO’su Mark Zuckerberg de Instagram hikayesinde tam ekran yayının bir ön izlemesini paylaştı. Feed’in yaklaşan tam ekran sürümü şu anda test aşamasında ve şirkete göre, yakında kullanıcılar tarafından geniş çapta erişilebilir hale getirilecek.

Yeni görünüm, mesaj gelen kutusuna erişmek ve platformda yeni gönderiler oluşturmak için kısayolları da değiştiriyor gibi görünüyor. Sosyal medya platformunun bu yeni görünümünün, bu ayın başlarında testte olduğu bildirilen TikTok Clear moduna benzer olduğu söyleniyor.

Bu arada, Instagram kullanıcıları yakın zamanda uygulamada izledikleri kişilerin paylaştığı eski hikayeleri görüntüledikten sonra bile tekrar tekrar gösteren bir sorundan etkilendi. Kullanıcı raporlarına göre, platform, uygulamanın en son haberleri hemen göstermek yerine önceden paylaşılan hikayeleri göstermesine neden olan bir hatadan etkilendi. Hata, Android ve iOS için Instagram uygulamasında kullanıcıları etkiliyordu. Kullanıcılar, daha önce izledikleri hikayeleri izlemeye zorlandıklarını bildiriyordu.

Neyse ki şirket, iOS uygulamasında tekrar eden hikayeler hatasını düzeltmeyi amaçlayan bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme – v239.1’in söz konusu hatayı çözdüğü bildirildi.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

SpaceX Mektubu Azarlayan Çalışanlarını Ateşledi: Rapor

genel-8