Yumurta şeklindeki sandalye, TJ Maxx gibi TJX perakendecilerinden satın alınabilir.

Yumurta şeklindeki sandalye, TJ Maxx gibi TJX perakendecilerinden satın alınabilir.
resim: Bruce Bennett (Getty Resimleri)

Marshalls, TJ Maxx, HomeGoods ve HomeS’de satılan asılı bir yumurta sandalyesiense geri çağrıldı tarafından Amerika Birleşik Devletleri Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu 19 düşen insanların yaralanma raporlarından sonra.

Dikkat Marshalls, TJ Maxx, HomeGoods ve/veya HomeSense müşterileri: Arızalı bir sandalye satın almış olabilirsiniz. ABD Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu tarafından “yuvada sallanan yumurta sandalyesi” olarak adlandırılan sandalye, komisyonun sandalyelerin devrilmesine ilişkin 27 rapor alması ve bu raporların 19’unun yaralanmayla sonuçlanması nedeniyle geri çağrıldı.kesiklerden ve sıyrıklardan kırık kaburgalara ve çökmüş bir akciğere kadar. Yumurta sandalyesi, oval şekilli hasır sandalyenin bir kanca ve zincirle asılı olduğu metal bir çubuğa bağlı dairesel bir metal tabana sahiptir. Sandalyenin dokuz farklı stili, Tommy Bahama ve Martha Stewart markaları altında TJX mağazalarında satıldı.

“Tüketiciler, geri çağrılan yumurta sandalyelerini kullanmayı derhal bırakmalı ve bunları herhangi bir Marshalls, TJ Maxx, HomeGoods veya HomeS’e iade etmelidir.ense mağazaları, tam bir geri ödeme veya mağaza hediye kartı şeklinde bir geri ödeme seçtikleri için, ”diyor Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonundan yapılan geri çağırma bildirimi. TJX, yorum talebimize hemen yanıt vermedi.

Komisyon, sandalyenin Nisan 2022’den Aralık 2018’e kadar 30.600 kez satıldığını ve 300 ila 350 dolar arasında bir fiyatla satıldığını söylüyor. Onu satın alanlar tam bir hakka sahiptir. Bu, TJX’in toplam 9,1 milyon ila 10,7 milyon ABD Doları arasında geri ödeme yapabileceği anlamına gelir. Tabii ki bu, bir yumurta sandalyesi satın alan herkesin aslında onu iade ettiğini varsayar, ki bu neredeyse kesinlikle olmayacak.

İster inanın ister inanmayın, bu yumurta şeklindeki bir asma sandalyenin geri çağrıldığı ilk sefer değil. Şok edici, biliyorum. 2015 yılında büyük partiler sadece 5 yaralanma raporuyla benzer bir sandalyeyi geri çağırmak zorunda kaldı. İskele 1 İthalat aynı hamleyi 2016’da toplam 27 sakatlık raporundan sonra asılı sandalyelerinden biriyle yaptı. Görünüşe göre sallanan sandalyeler kana bulandı.genel-7