Bungie, şirketin bu ayki Gurur kutlamasının bir parçası olarak Destiny 2 için yeni bir ambleme sahip.

“Sonsuz Prizmatik” adlı yeni amblem, Bungie’s satın alan herkes tarafından kullanılabilir. en yeni gurur iğnesi onun mağazasında. Satın alındığında, muhteşem görünümlü amblem için bir kod e-posta yoluyla gönderilecektir. 31 Mayıs itibariyle, tahsil edilebilir iğne, 480.000 $ topladı. Daha İyi Bir Proje Olurdünya çapında LGBTQ+ topluluğunun genç üyelerini yükseltmeye yardımcı olan kar amacı gütmeyen bir kuruluş.

kader 2'ler
Destiny 2’nin “Sonsuz Prizmatik” amblemi

onun içinde en son TWAB blogu, Bungie ayrıca Destiny 2’nin mevcut Trans Pride amblemi “Be True.” Oyuncular, kodu girerek bu amblemi bir kez daha alabilirler. ML3-FD4-ND9 Bungie’de kod kullanma sayfası.

Bungie’nin dahili Onur Saldırısı Ekibi ayrıca şirketin önceki Onur Yürüyüşlerine sponsorluğu ve Onur Yürüyüşü etrafındaki konuşmaların bazılarının oluşumuna nasıl ilham verdiği hakkında bazı ayrıntıları açıkladı. [email protected] geçen yıl. İmza atmadan önce, Gurur Saldırısı Ekibi, Bungie’de “renkli” olacak daha fazla Gurur kutlaması için planlar olduğunu belirtti. Aldatma, Bungie’nin mağazasında daha fazla Pride satışına işaret ediyor olsa da, yakın gelecekte Pride renklerine veya Destiny 2’ye gelecek donanımlara da işaret ediyor olabilir. O zamana kadar bekleyip, alay konusunun ne olacağını görmek zorundayız.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1