Kafam karıştı. oynuyorum Final Fantasy VIIve partnerim oynuyor Resident Evil 4. Tanıdık ve kusursuz heavy metal gitar akorlarını duyduğumda kulaklarım uğulduyor. bu şarkı olarak trigun TV’de görünür.

Hangi yıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Dün gece geç saatlerde, Crunchyroll duyuruldu bu yeni trigun anime serisi yapım aşamasında ve 2023 maksimum bin yıllık nostalji tuzağının yılı olacak gibi görünüyor.

yeni gösteri, trigun izdiham“what if” üzerinde çalışan aynı stüdyo Orange tarafından üretilecek ve canlandırılacak. zootopi ama daha azgın” anime, Canavarlar. Amerikan televizyonunda geçirdiği süre boyunca, trigun son derece popülerdi, uzayın batı estetiğine güzel bir şekilde uyuyordu. kovboy bebek ve haydut yıldızı aynı zamanda iyi bir İngilizce dublajın erken bir örneği olarak hizmet ederken.

Yasuhiro Nightow tarafından yazıldı, trigun 1995’te bir manga olarak piyasaya sürüldü ve Vahşi Batı’yı anımsatan yabancı bir gezegende dolaşan gizemli ama tatlı yalnız silahlı bir adam olan Vash the Stampede’nin maceralarını izledi. 1998’de manga bir anime haline getirildi ve 90’ların sonundaki pek çok shōnen animesinin yaptığı gibi 2000’de Adult Swim programlama bloğuna gitti. Vash’in İngilizce sesi için nispeten bilinmeyen Johnny Yong Bosch Sonunda onu İngiliz ses oyunculuk kraliyetine fırlatacak olan ilk ses oyunculuk konserinde rol aldı. Çamaşır suyuIchigo Kurosaki, Geass kodu‘ Lelouch Lamperouge ve daha fazlası. (Gerçi benim yaşlı Y kuşağım onu ​​bir Power Ranger olduğu zamanlardan hatırlayacak.)

Gösterinin kendisiyle ilgili ayrıntılar seyrekti, ancak bir gösteri sırasında daha fazlasını öğrenme şansımız var. trigun izdiham Panel 2 Temmuz’da Anime Expo’da.

Kesinlikle biraz almak için sabırsızlanıyorum”Aşk ve barış” 2023’te. Galaksinin buna şiddetle ihtiyacı var.genel-2