Apple, yakın zamanda iPhone, iPad, Apple Watch, Mac ve daha fazlası için yaklaşan yazılım güncellemelerini duyurmayı uygun gördüğü WWDC 2022 etkinliğine ev sahipliği yaptı. Bunun dışında şirket, en yeni M2 MacBook Air ve MacBook Pro modellerini çift USB-C bağlantı noktasına sahip yeni 35W güç adaptörüyle duyurmayı da uygun gördü. Bugün, M2 MacBook Pro ve 35W güç adaptörü siparişe sunuldu. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple’ın Çift USB-C Bağlantı Noktalı Yeni 35W Güç Adaptörü Apple’dan Sipariş Edilebilir

Apple’ın en yeni M2 destekli MacBook Pro’su bugün de sipariş edilebilir ancak yeniden tasarlanan M2 MacBook Air, Temmuz ayında kullanıcılara sunulacak. Defterler dışında. Apple’ın çift USB-C bağlantı noktasına sahip yeni 35W güç adaptörü de sipariş edilebilir ve gelir standart ve kompakt boyutlar. Bununla birlikte, her iki varyant da Amerika Birleşik Devletleri’nde aynı fiyattadır. 59 $.

Apple, 13 inç M2 MacBook Pro için Ön Sipariş Almaya Başladı

Yeni kompakt 35 W güç adaptörü, 10 çekirdekli GPU ve 512 GB veya daha yüksek depolama kapasitesine sahip bir M2 yongası ile yapılandırıldığında yeniden tasarlanan MacBook Air’in kutusuna dahil edilecek. Ancak, apple.com’dan veya Apple Store uygulamasından 59 $ karşılığında ayrıca sipariş edilebilir.

Tasarıma gelince, 35W güç adaptörünün her iki çeşidi de katlanabilir uçlara sahiptir. Adaptör, aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek için kullanılabilir. Apple, kullanıcıların yeni adaptörü MacBook Air’i bir M2 çip ile şarj etmek için kullanmasını önerir, ancak aynı zamanda iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods ve daha fazlasıyla uyumludur.

Bu noktada, güç adaptörü Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Japonya, Meksika, Tayvan, Tayland ve Filipinler’de mevcuttur. 35W adaptör bugünden itibaren mevcut olsa da, Apple henüz MagSafe 3 kabloları için sipariş kabul etmeye başlamadı. Yine de, sizi en son gelişmelerden haberdar edeceğiz, bu yüzden buralarda kaldığınızdan emin olun.

Hepsi bu kadar arkadaşlar. Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.genel-17