Stranger Things 4, 27 Mayıs’ta piyasaya sürülmesinden bu yana 781.04 milyon saatten fazla görüntülendi. Bu bilimkurgu korku dizisinin, piyasaya sürülmesinin ilk üç gününde 287 milyon saatten fazla izlendiği bildirildi. Netflix’in kendi iç verilerine göre, Stranger Things 4, platformda en çok izlenen İngilizce dizisi olarak, Bridgerton 2. sezonu ve Bridgerton 1. sezonu geride bırakarak zirveye yerleşti. Özellikle, sondan bir önceki sezonun ikinci bölümü – Stranger Things 4 Cilt 2 – henüz gelmedi ve 1 Temmuz’da piyasaya sürülecek.

Netflix’in En İyi 10 listesine göre, Stranger Things’in sondan bir önceki sezonunun ilk bölümü, yayınlandıkları ilk 28 gün içinde en çok izlenen İngilizce şovlar listesinde en üst sırayı aldı. Şimdi, Bridgerton 2. sezon ve Bridgerton 1. sezon sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor.

Stranger Things 4 İnceleme

Daha önce, Stranger Things 4, yayınlandığı ilk hafta 287 saatin üzerinde izlenme toplayarak Bridgerton 2. Sezon tarafından tutulan başka bir Netflix rekorunu kırmıştı. Bununla birlikte, Netflix’te en çok izlenen – İngilizce veya İngilizce olmayan – dizi olarak 1,65 milyardan fazla izlenme saati ile Squid Game’in yerini alamadı. Money Heist’in beşinci sezonu da 792 milyondan fazla izlenme saati ile Stranger Things 4’ü dar bir şekilde geride bırakıyor.

Şimdi tüm gözler 1 Temmuz’da IST/12:00 PT’de tüm dünyada Netflix’te yayınlanacak olan Stranger Things Cilt 2’de olacaktı. Dört saatten fazla birleştirilmiş bir çalışma süresine sahip iki bölüm içerir.

Stranger Things Cilt 1 şu anda Netflix’te yayınlanıyor.


Stranger Things 4. Sezon

İzle
Netflix

 • Yayın tarihi 27 Mayıs 2022
 • Tür Dram, Fantezi, Korku, Gizem, Bilim Kurgu
 • Süre 9s 10dk
 • Oyuncu kadrosu

  Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono, Brett Gelman

 • Müdür

  Duffer Kardeşler, Shawn Levy

 • Müzik Michael Stein, Kyle Dixon
 • Üretici

  Duffer Brothers, Shawn Levy, Dan Cohen, Cindy Holland, Brian Wright, Matt Thunell, Karl Gajdusek, Iain Paterson

 • Üretme

  21 Tur Eğlence, Maymun Katliamı

 • sertifika 16+

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Samsung Galaxy Tab A7, Samsung Galaxy XCover 5 Android 12-Based One UI 4.1 Güncellemesini Alıyor: Raporlar

5G Spektrum Müzayedesinin Telekom Sektörü Sektörünün Borçlarını Artırması Muhtemel, ICRA’yı Uyardı

genel-8