Philips Screeneo U4 ultra kısa mesafe

Şirketler beğenirken Sony ve epson dev sinema kalibreli projektörleri eve getirmek için çabalayan Philips, yeni 1080p gibi daha küçük donanımlardan büyük görüntüler oluşturan kompakt alternatiflerle tam tersi bir yaklaşım benimsiyor. Screeneo U4 ultra kısa mesafe o bir ayakkabı kutusundan daha büyük görünmüyor.

Oturma odanızdaki veya ev sinema sisteminizdeki bir televizyondan projektöre kalıcı olarak geçiş yapma konusunda ciddiyseniz, ultra kısa mesafeli projektörler daha uygun bir çözümdür, çünkü kimsenin banyo molası için kalkması ve parlak bir ışık tarafından kör edilmesi riski yoktur. odanın arkasından yayılan ışık huzmesi. Ultra kısa mesafeli yoldan gitmenin bir dezavantajı, bu projektörlerin genellikle çok büyük ve çok pahalı olmalarıdır, ancak Philips Screeneo U4 ikisi de değildir.

Üç pound ağırlığında ve en uzun kenarı sadece 8,8 inç olan Philips, Screeneo U4’ün bir duvardan yaklaşık 12 inç uzaklıktan 80 inç veya yalnızca 7,7 inç uzaklıktan 60 inç boyutunda bir görüntüyü yansıtabileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte, en önemli projektör metriklerinden biri lümen veya bir duvara veya ekrana gerçekte ne kadar ışık atabileceğidir. Philips Screeneo U4 için bu biraz hayal kırıklığı yaratan bir 400 lümen, yani iyi bir kontrast ve parlaklık seviyesi için, 60+ inçlik bir görüntü elde etmeyi umuyorsanız, gerçekten sadece karanlık bir odada kullanmak isteyeceğiniz anlamına geliyor. .

Philips Screeneo U4 | Ultra Kısa Mesafeli Projektör

Pek çok kompakt hepsi bir arada projektör artık Google TV ve wifi ile birlikte geliyor, böylece kutudan çıkar çıkmaz tüm büyük akış platformlarındaki içeriğe erişebiliyorlar. Screeneo U4, projektörün iki HDMI bağlantı noktasından biri için Chromecast gibi bir akış dongle’ı seçmeye teşvik etmez ve bunun yerine kullanıcıları, hemen yanlarında bulunan tek USB bağlantı noktasından güç çekebilen bir akış dongle’ı seçmeye teşvik eder.

Screeneo U4’e bir çift 15 watt’lık hoparlör yerleştirilmiştir; bu, bir odanın ön tarafında bulunan ultra kısa mesafeli bir projektör kullanmanın başka bir avantajıdır, ancak kullanıcılar kablosuz kulaklık veya bir çift kablosuz hoparlör bağlamayı da seçebilirler. Bluetooth üzerinden, ses ile ekranda olanlar arasında küçük bir gecikmeyle sorun olmadığını varsayarak. Diğer özellikler arasında, projektörün odağı otomatik olarak düzeltmesine ve kilit taşı düzeltmeleri yapmasına olanak tanıyan yerleşik bir kamera ve 30.000 saat kullanım vaat eden bir LED ışık kaynağı bulunur.

Philips, Screeneo U4 ultra kısa mesafeli projektörü Indiegogo aracılığıyla tüketicilerle buluşturmak için kitle fonlaması yoluna gidiyor (Philips’in 130 yıldır var olduğu düşünüldüğünde risk minimum düzeyde olsa da burada olağan kitle fonlaması uyarıları geçerlidir) ve en iyi özelliği şüphesiz En erken destek verenler için %50 indirim, bu da fiyatı yaklaşık 630$’a getiriyor. Bu, onu satın alabileceğiniz en ucuz ultra kısa mesafeli projektörlerden biri ve indirimden yararlanacağınızı varsayarsak cazip bir yükseltme yapar. Ağustos ayında nakliye başladıktan sonra 1.000 doların üzerinde olacak tam bir fiyatla, ultra kısa mesafeli işlevselliğinin rahatlığını feda etmeniz gerekse bile, muhtemelen Screeneo U4’ün sunduğundan daha fazla lümenli bir projektör seçmek isteyeceksiniz.genel-7