Aylarca süren spekülasyonların ve dijital görüntülerin ardından, Nothing Company sonunda endüstriyel tasarımını ortaya çıkardı. Yaklaşan Hiçbir Şey Telefon (1). Aynı zamanda OnePlus’ın kurucularından biri olan şirketin kurucusu Carl Pei, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarını bir araya getirdi ve yaklaşmakta olan tasarımlarının arkasını gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Hiçbir Şey Telefonu (1), telefonun tüm iç özelliklerini sergileyen şeffaf bir arka kısımla gelecek. Ancak, Telefona (1) süper temiz bir görünüm kazandırmak için Nothing Company, modüllerin çoğunu beyaza boyamaya karar verdi. Kullanıcılar ayrıca şeffaf yüzeyin altındaki kablosuz şarj bobinini de görebilirler.

Resim, çift arka kamera sistemi, kablosuz şarj bobini ve ortada Hiçbir Şey logosu ile birlikte gerçekten şeffaf bir sırt gibi görünen şeyi gösteriyor. Logonun, Apple’ın MagSafe teknolojisine benzer şekilde, kablosuz şarj cihazları ve diğer aksesuarlar için bir mıknatıs işlevi görüp görmediği belli değil. Ayrıca düz kenarlar, bir güç düğmesi (muhtemelen parmak izi tarayıcı olarak iki katına çıkar) ve bir çift ses seviyesi tuşu görebiliriz.

Hiçbir şey endüstriyel tasarımların temiz ve çekici görünmesini sağlama konusunda ustalaşamadı ve bu, düşündüğünüzde o kadar kolay değil. Teknoloji uzmanları ve ürün tasarımcıları, Nothing Ear (1) yapmak için kullanılan tüm lehim noktalarını ve yapıştırıcıyı nasıl saklamayı başardığından etkilendiler.

Fotoğraflardan, Nothing Phone’un (1) kamera modülü etrafındaki spekülasyonlar bir nebze netlik kazandı. Bir normal lens ve belki bir telefoto lens ile çift kamera kurulumu olacak. Kamera modülünde de bir LiDAR sensörü var gibi görünüyor. Bununla birlikte, çevresinde hiç konuşma olmadı, bu yüzden büyük olasılıkla başka bir sensör.

Diğer özelliklere gelince, Nothing Phone’un (1) 90Hz yenileme hızı ve HDR10+ desteği ile 6.43 inç FHD+ ekrana sahip olduğu söyleniyor. 80-120W şarjlı 4500 mAh pil ve kablosuz şarj için açıklanmayan bir standartla güçlendirilecek olan Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 SoC üzerinde çalışacak.

Hiçbir Şey Telefonu (1) Hindistan’da yalnızca Flipkart’ta mevcut olacakve şimdi 2.000 Rs için rezerve edilebilir.genel-5