Aquaman için üzerinde mera olarak duyulan bir poster.

Amber Heard, Aquaman 2’de Mera olarak geri dönecek, ancak daha küçük bir rol olacak.
resim: Warner Bros.

Duyduklarınıza veya okuduklarınıza rağmen, Amber Heard hala su adamı 2, diğer adıyla Aquaman ve Kayıp Krallık.

Salı, site Sadece jared Son zamanlarda ilgi odağı haline gelen aktrisin yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Eski kocası Johnny Depp’e hakaret davası, filmden “kesilmiş” ve “yeniden yayınlanmış” olacaktı. Yine de yayınlandıktan kısa bir süre sonra, “En yakın kaynaklara yakın kaynaklar” yazan bir güncelleme eklendi. su adamı prodüksiyon bize bir güncelleme çekti, ‘Amber filmden tamamen kesilmedi. Hala küçük bir rolü var.’” Eşzamanlı olarak, köstebek Hikayeyi “yanlış” olarak nitelendiren Heard’ın kampına ulaştı ve şunları ekledi: “Söylenti değirmeni ilk günden beri olduğu gibi devam ediyor—iyanlış, duyarsız ve biraz delice.” io9, durum hakkında Warner Bros.’a ulaştı ancak yoruma yanıt vermedi.

Yine de, bu ifadelerde bir miktar gri alan olduğunu düşünebilirsiniz. Warner Bros. yorum yapmıyor. Sadece Jared hikayesinin arkasında duruyor. Asıl mesele ne? Peki, bir ay geriye bak DC Films şefi Walter Hamada ifade verdiğinde deppHakaret davası duydum. Yemin altında Hamada, Heard’ın hala filmde olduğunu ve stüdyonun devam ettiğini söyledi. Onu yeniden şekillendirmeyi düşündü, Depp’le olan sorunlarıyla hiçbir ilgisi yoktu. Bunun yerine, Heard’in ortaklarla kimya eksikliğinden kaynaklanıyordu.Jason Momoa’nın yıldızı. Sonunda stüdyo buna karşı karar verdi ve onu filmde tuttu.

Aynı zamanda, Heard, rolünün önemli ölçüde azaltıldığına inandığını söyledi ve Hamada bunu inkar ederken, devam filminin hiçbir zaman bu ilişkiyle ilgili olmadığını açıkladı. Temelde, o filmde ama bugün bildirilenlerle örtüşen çok büyük bir rol değil. Hamada ve Heard’ın ifadesi hakkında daha fazla bilgiyi şuradan okuyabilirsiniz: to hollywood muhabiri.

Şunu da not etmek önemlidir Aquaman ve Kayıp Krallık çekim yapılır. 12 Ocak’ta yönetmen James Wan Instagram’da yayınlandı devam filmini çekmeyi bitirdiğini ve o zamandan beri kurgu ve görsel efektlerin tamamlandığını varsayabiliriz. bütün hızıyla. Varsayımsal olarak, Wan ve ekibi geri dönüp Mera sahnelerini yeni bir aktrisle yeniden çekmeye karar verebilir mi? Elbette, her şey mümkün. Ama bu küçük bir iş değil ve olacaksa, henüz olmadı. Ve raporlara göre, değil şu anda planlarda.

Aquaman ve Kayıp Krallık ayarlandı 17 Mart 2023’te piyasaya sürülecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

genel-7