Xbox ve Bethesda vitrini sırasında, Turn 10, oyunu ne zaman ele geçireceğimizi açıkladı. Forza Motor Sporları Önümüzdeki Bahar 2023’te Xbox konsolları ve PC için piyasaya sürülecek. Ayrıca bunun Forza Motorsport 8 olmadığı ve bunun yerine Turn 10 seriyi yeniden başlatıyor gibi görünüyor.

Yayın sırasında ayrıca Forza Motorsport’un yol yüzeylerini ve lastikleri etkileyecek dinamik bir gündüz sistemi ve hava durumuna sahip olacağı da ortaya çıktı. Japonya’da geçen yepyeni bir pist Circuit Hakone de dahil edilecek. Bu parkur, yeni Forza Motorsport’un teknik açıdan gelişmiş, son teknoloji ürünü daldırmayı sergilemek için inşa edilmiş yüksek hızlı bir Grand Prix pistidir.

Forza Motorsport’un piyasaya sürüleceği platformlarla ilgili bir karışıklık var gibi görünüyor. Şimdiye kadar, bunun Xbox konsollarına geleceği söylendi, bu nedenle Xbox Series konsollarına ek olarak Xbox One’ın ihmali yok. Sanırım daha fazlasını öğrenmek için beklememiz gerekecek.

https://www.youtube.com/watch?v=aL4h5cMONI'lerhttps://www.youtube.com/watch?v=aL4h5cMONI'ler

Forza Motosport’un daha fazlası 14 Haziran 2022’de genişletilmiş Xbox Vitrini’nde gösterilecek. Fragmanın ve bu ekran görüntülerinin keyfini çıkarana kadar.

Forza Motorsport Reboot ekran görüntüsü-03 Forza Motorsport Reboot ekran görüntüsü-02 Forza Motorsport Reboot ekran görüntüsü-01

Kaynak: Xbox Haber Teli

Yazar hakkında


oyun-4