İklim krizi burada. Sıcaklıkla birlikte riskler arttıkça, geniş bir yelpazede yeni başlayanlar, insanlığın emisyonları azaltmasına ve aşırı hava koşullarına uyum sağlamasına yardımcı olmaya çalışıyor. Bu tür çabalara odaklanan erken aşamada bir kurucuysanız, sizi öne çıkarmak istiyoruz!

TechCrunch ilk kez, iklime adanmış özel bir etkinlik olan TC Sessions: Climate’a ev sahipliği yapıyor. Önde gelen bilim insanları, yatırımcılar ve Bill Gates gibi aydınlatıcılar sahne alırken, hiçbir TechCrunch etkinliği, iklim teknolojisinin geleceğini şekillendiren başları eğik kurucular olmadan tamamlanmış sayılmaz. TC Sessions: İklim sanal gününde dijital sahnede sunum yapın.

İklim teknolojisi girişiminizi tanıtın

TechCrunch, TC Sessions: İklim sanal gününde sunum yapacak iklim veya temiz teknoloji şirketleri kuran kurucuların peşinde. Bunun geniş bir kategori olduğunu biliyoruz. İklim teknolojisi, sağlık, tarım, finans, mobilite, uzay ve daha fazlası gibi sayısız dikey alanı kapsar. Sahaya başvuran girişimler, endüstri uygulamasından bağımsız olarak, ürünlerinin temel direği olarak temiz teknoloji, iklim veya sürdürülebilirliğe sahip olmalıdır.

Kurucular sahip olacak dört dakika sanal jüri üyelerimizle beş dakikalık bir soru-cevap ve ardından sunum yapmak. Seçilen şirketler TechCrunch’ta duyurulacak. Sahaların kendileri TC Sessions: Climate katılımcıları ve TechCrunch.com’da yayınlanacak. Buraya başvurun.

Climate Startup Pitch-Off’a katılmak için gerekli nitelikler nelerdir? Basit:

  • Erken aşamada bir girişim olun
  • En azından minimum düzeyde uygulanabilir bir ürüne sahip olun
  • İklimin çeşitli yönleriyle bağlantılı teknolojiye odaklanın: AI, agtech, enerji, üretim, karbon yakalama, karbon azaltma, finansman, lojistik, biyoteknoloji, gıda teknolojisi, ulaşım, veri işleme, malzeme bilimi, tüketim malları, SaaS, atık, su, hava , ve dahası
  • Herhangi bir yere dahil edilmiştir (kayıt sanal olarak yapılacaktır)

Satış konuşması yapma fırsatına ek olarak, TC’nin Başlangıç ​​Savaş Alanı Düzenleyicisi ile eğitim, tüm TC Oturumları için iki ücretsiz geçiş: İklim etkinliği ve Disrupt San Francisco 2022 gösteri katında sergileme daveti alacaksınız. Başvuru için son tarih 12 Haziran.genel-24