Harvey Guillén, Guillermo olarak, bir grup mumun yanında duruyor.

Üçüncü sezon finalinde Guillermo rolünde Harvey Guillén.
Fotoğraf: Russ Martin/FX

Sevgili vampirlerimiz (ve bir koruma/tanıdık) olaylardan sonra zor bir noktada olabilir Gölgelerde Ne Yapıyoruz? üçüncü sezonancak FX şovunun hayranları sevinecek çok şey. Beşinci ve altıncı sezonlar yolda ve dördüncü sezon hemen köşede, 12 Temmuz’da başlıyor.

io9 diğer satış noktalarıyla bir basın toplantısına katıldı bugün erken saatlerde, Şimdiye kadarki şov ve dördüncü sezondan ne bekleneceği hakkında her şey. Açıkçası burada spoiler yok, sadece yönetici yapımcılar ve yazarlar Paul Simms ve Stefani Robinson’ın yanı sıra Kayvan Novak (Nandor), Matt Berry (Laszlo), Natasia’yı içeren panelden aldığımız bazı eğlenceli (ve aptalca) gerçekler. Demetriou (Nadja), Harvey Guillen (Guillermo), Mark Proksch (önceden Colin Robinsonşimdi “Bebek Colin”) ve Kristen Schaal (Rehber).

Dalmadan önce, dördüncü sezonun özeti: “Şok edici üçüncü sezon finalinde Nandor, Guillermo, ve Nadja, ayrı yollarına gitmek için Staten Island’ı terk ederken, Laszlo, ölen Colin Robinson’ın göğüs boşluğundan çıkan yaratığa, yani Bebek Colin’e bakmak için evde kaldı. Bu sezon, vampirler, malikanelerini tamamen yapısal bir çöküşün eşiğinde ve onu onaracak paraları olmadan bulmak için Staten Island’a geri dönerler. Nandor’un sonsuz aşk arayışı sonunda sonuç verirken, Nadja sonunda Üç Eyalet Bölgesi’ndeki en ateşli vampir gece kulübünü açma hayalini gerçekleştirir. Laszlo, Bebek Colin’i bir enerji vampirinden başka bir şey olarak yetiştirmeye çalışırken, doğaya karşı beslenme sorunuyla mücadele eder. Guillermo bile kendisini ailesine ve başkalarına duyduğu sevgiye değinen güçlü bir duygusal iz üzerinde bulur. Gizli doğaüstü Gece Pazarı, Jersey Pine Barrens gibi korkunç yerler ile, ve bir düğün sunağı ve her zamankinden daha tuhaf yaratıklar, şaşırtıcı konuk yıldızlar ve step dansı ile dördüncü sezon Gölgelerde Ne Yapıyoruz? kan ve komedi davasını yapmaya devam ediyor. Ve bu sefer sadece bir dokunuşla ev tadilatı.”genel-7