Yeni Vampir Hayatta Kalanlar, 9 Haziran’da, tam da Yaz Oyunu Festivali için tam zamanında 0.7 isabetini güncelliyor ve haydut benzeri oyuna 5. aşamayı ve muhtemelen daha fazla çılgınlığı getirecek. Yeni bir seviye dışında, Vampire Survivors yama notları yeni güçlendirmeleri ve ek bir silahı ve ayrıca evrimini onaylıyor.

Vampir oyunu için 0.7.0 güncellemesinin ETA’sı 9 Haziran ve yama notları artık Vampire Survivors Discord’da mevcut – ancak hayranların şimdiye kadar bildiği gibi, yama notları kasıtlı olarak belirsiz. Örneğin 0.6.1 güncelleme notları “normalden daha az içerik” iddiasında bulundu ve oyunun şimdiye kadarki en büyük, en çılgın yaması olduğu ortaya çıktı.

Geliştirici Poncle, uygun Aşama 5’in “ilk tekrarını”, iki yeni Arcana yeteneği, bir yeni silah ve evrimi ve bir yeni güçlendirmeyi onaylıyor. Her zamanki gibi burada söylenmeyen çok şey var, çünkü “yeni bir silah” kolaylıkla kızgın kedi sürüleri olabilir. Ayrıca Altın Yumurta bonuslarını kapatmak için bir geçiş olacak ve bunların çalışmaması için bazı hata düzeltmeleri yapılacak ve güçlendirme maliyetleri artık yüzde yerine sabit bir oranda artacak.

En tuhaf not, Moongolow’da bir ay tutulması olayı olduğunda sahne seçim ekranının yakında nasıl vurgulanacağı hakkında. Daha önce, 0.6.1 güncellemesindeki tüm çılgın olayların temel nedeni buydu, ancak bu olay şu anda yalnızca ilk kez oynadığınızda meydana geliyor. Olay 0.7’den itibaren tekrarlanabilir olabilir. Yeni 5. aşamanın ne hakkında olabileceğine gelince, Moongolow ve Holy Forbidden’dan daha tuhaf olamaz, değil mi?

Vampire Survivors artık PC için Game Pass’te, bu yüzden şimdi denemek ve çılgınlığı kendiniz deneyimlemek için başka bir bahaneniz var.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2