Twitter’ın, ilgilendiğiniz tüm konularda güncel kalmanıza yardımcı olabilecek yeni bir özellik geliştirdiği iddia ediliyor. Bir Android geliştiricisi olan Dylan Roussel tarafından ilk kez fark edildiği gibi, sosyal medya platformu, hesabınıza abone olmanızı sağlayacak bir yol üzerinde çalışıyor. arama sorguları. Bir sorguya abone olduğunuzda, arama sorunuzla bağlantılı yeni tweet’ler yayınlandığında Twitter, push bildirimleri aracılığıyla sizi bilgilendirir.

Roussel tarafından tweetlenen ekran görüntülerinden, “Inware” sorgusuna nasıl abone olduğunu, “Arama Abone Ol” yazan yeni bir düğme aracılığıyla görebiliriz. Ancak Roussel, aboneliğinin başarılı olmasına rağmen henüz ondan herhangi bir bildirim almadığını da paylaştı. Ona göre, hala devam eden bir çalışma olduğundan, özellik tam olarak işlevsel olmayabilir veya Twitter, kullanıcıları çok sayıda tweet ile spam yapmamak için uygulamayı periyodik olarak bildirim gönderecek şekilde ayarlamaya karar vermiş olabilir. özellik şu anda devam eden bir çalışmadır ve Twitter’ın gerçekten tüm kullanıcılarına sunup sunmayacağına dair bir haber yok. Ancak gerçek şu ki, böyle bir seçenek şüphesiz kullanışlı olacaktır.

Bir düşünün: Yaklaşan iPhone 14 ile ilgili her şeyi bilmek istiyorsunuz. Twitter’da “iPhone 14” kelimesini aratın, sorgunuza abone olun ve biri yeni iPhone hakkında her gönderi paylaştığında bilgilendirileceksiniz.

Ancak o gün gelene kadar, yaklaşmakta olan iPhone hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En son haberler ve söylentilerden haberdar olmak için iPhone 14 çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve haber makalesi. Ayrıca takip edebilirsiniz Twitter’da PhoneArena ve mobil teknoloji hakkında her ilginç rapor çıktığında haberdar olun.

telefon-1