Çitin diğer tarafındaki çimenler her zaman daha yeşildir, değil mi? Görünüşe göre Call of Duty’den Battlefield’a kadar her büyük çok oyunculu atıcı şu anda Escape from Tarkov olmak istiyor, peki Tarkov geliştiricisi Battlestate Games ne yapıyor? Az önce oyunları için bağımsız bir arena tabanlı ölüm maçı modu yaptıklarını duyurdular. Escape from Tarkov Arena’ya eylem halinde ilk bakışı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Escape from Tarkov DLSS Güncellemesi Bu Hafta Çıkabilir

Sanırım Battlestate herkesin onları soymasından bıktı ve kendi kopyalarını yapmaya karar verdi. Ayrıca Escape from Tarkov’un da Rusya tarafından geliştirilen en başarılı oyunlardan biri olduğundan bahsetmekte fayda var, bu yüzden Activision Blizzard gibi şirketler ülkenin Ukrayna’yı vahşice işgal etmesinin ardından Rus pazarından çekildikleri için belki de bir boşluğu doldurmaya çalışıyorlar. Battlestate, Ukrayna’nın işgali hakkında alenen çok az şey söyledi ve kesinlikle oyunlarından bahsetmeye devam etti. işte Escape from Tarkov Arena hakkında söyledikleri

Escape from Tarkov Arena bağımsız bir oyun projesidir – Escape from Tarkov’un bilinen ve sevilen tüm hardcore oyun mekaniği ile PC için oturum tabanlı çok oyunculu birinci şahıs nişancı. Oyuncular, Host tarafından yönetilen gizemli bir Arena Masters grubu tarafından düzenlenen Tarkov şehrinin çeşitli arenalarında gladyatör savaşlarına katılacaklar.

Oyun, ana profil karakteriniz olarak oynama yeteneği gibi ana Escape from Tarkov oyununun sahipleri için çeşitli PvP ve PvE oyun modları, derecelendirmeler, silah ve teçhizat kilit açmaları ve benzersiz özellikler içerecek. EoD paketinin sahipleri için Arena, DLC olarak ücretsiz olarak sunulacak. EFT’nin diğer tüm versiyonları için Arena ücretlidir ve ayrıca ana oyunu satın almadan Arena’yı ayrıca satın alabilirsiniz.

Escape from Tarkov Arena, bu yılın sonbaharında kapalı testlere girecek. Bunun ötesinde, oyun için bir çıkış penceresi henüz açıklanmadı.genel-17