Mac çevre birimleri dünyasında çok fazla eksiksiz ve mutlak çöp var, bu yüzden görmek için alüminyum kokulu bir nefes var Satechi’den yeni USB-C ince bağlantı istasyonu. Yuva, Apple’ın kablosuz klavyesiyle tam olarak aynı boyuttadır, bu nedenle kullanılmadığında, alfanümerikleriniz biraz dinlenmek ve iyileşmek için şık bir metal hamak içerir. Daha da önemlisi, yuva 24 inç iMac’in ayağının üzerinde düzgünce kayar ve gümüş ve cam tasarım şaheserinizin korkunç güzel görünümünü bozmadan bir dizi kolay erişilebilen özellik ve işlevsellik ekler.

O kadar mantıklı ki, onu görür görmez, iş için tamamen güvenli olmayan bir şekilde içini çektim. Beni yanlış anlamayın, Apple’ı düzgün bilgisayarları için alkışlıyorum, ancak şirket uzun süredir işlev yerine biçim alanına oldukça fazla eğiliyor. Birkaç dakika boyunca bir çevre birimini takmak için bilgisayarımın arkasına sürünerek kaç kez yemin ettim ve işim bittiğinde yanlışlıkla yanlış USB kablosunu arkasından çektim… Muhteşem bir tasarım ve korkunç bir kullanıcı deneyimi.

Düzenli bir masanın hastasıyım ve BUNA BAKIN! Resim Kredisi: Satechi.

O halde Satechi, işe yarayan bir ürünle devreye giriyor. 2021 iMac (24 inç) modelleri için özel olarak tasarlanmıştır ve ekstra veri depolama alanı ekler ve USB bağlantı noktalarının sayısını (ve erişilebilirliğini) artırır, tümü güvenilir çalışma atınızın arkasına giden tek bir USB-C kablosuyla .

Bağlantı istasyonu, bir USB-C 3.2 Gen 2 veri bağlantı noktası içerir (10 Gbps’ye kadar aktarım hızlarıyla). Ayrıca bir USB-A 3.2 Gen 2 verisine (10 Gbps’ye kadar) ve birkaç daha yavaş USB-A 2.0 bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca microSD ve SD kart okuyucu yuvaları vardır; huysuz bir gazeteci veya bazı işleri halletmeye çalışan fotoğrafçı için mükemmel.

USB-C bağlantı istasyonunun kılıfındaki bir başka düzgün numara, aletsiz bir NVMe SATA NGFF kasasıdır. Bu çok fazla alfabe çorbası, ancak kısaca, bilgisayarınızda bulunan depolamayı genişletmek için küçük bir katı hal sabit diski kurabileceğiniz anlamına gelir, hepsi 10 Gbps hızlarda.

Dock'ta Satechi depolama

Dock’unuza bir sabit sürücü eklensin mi? Acıtacak kadar mantıklı. Resim Kredisi: Satechi.

Rıhtım 150 dolara mal oluyor, ancak şirket, şimdi sipariş verirseniz fiyattan 30 dolar düşüren bir erken kuş özel programı yürütüyor. Teslimatlar şimdi başlıyor. İş bilgisayarım olarak aptal bir Windows kutum olmasaydı, şu anda parmağım “sepete ekle” düğmesinin üzerinde seğiriyor olurdu.genel-24