Bir rapora göre, Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 ürün yazılımı geliştirmenin başladığı iddia edildi. Samsung’un her iki katlanabilir akıllı telefonunun da önümüzdeki aylarda piyasaya çıkması bekleniyor. Gelişme, söylenti değirmeninin her yerden akıllı telefonların donanımı ve tasarımıyla ilgili bilgileri yaydığı bir zamanda geliyor. Yakın tarihli bir raporda, Galaxy Z Flip 4’ün daha az göze çarpan katlanabilir ekran kırışıklığına sahip olacağı iddia edildi.

göre bildiri Samsung, SamMobile tarafından Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için donanım yazılımı geliştirmeye başladı. Sırasıyla F936NKSU0AVF2 ve F721NKSU0AVF2 donanım yazılımına sahipler. Bellenim, bir işletim sisteminin yüklenmesi gibi bir sistemin temel düzey işlevlerini tanımlayan bir dizi talimattır.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tasarımı, özellikleri

En son gelişme, her iki telefonun donanımı ve tasarımı hakkında bilgi veren bir dizi raporu takip ediyor. göre cıvıldamak Tipster Ice Universe tarafından hazırlanan Samsung Galaxy Z Flip 4 katlanabilir akıllı telefon, Galaxy Z Flip 3 ahizeye kıyasla daha az sığ bir ekran kırışıklığına sahip olacak.

Spesifikasyonlar söz konusu olduğunda, Samsung Galaxy Z Flip 4’ün içinde 120 Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç Süper AMOLED ekrana ve 2.1 inç Süper AMOLED dış ekrana sahip olduğu bildiriliyor. Sekiz çekirdekli Snapdragon 8+ Gen 1 SoC, 8 GB RAM ve 256 GB’a kadar depolama ile güçlendirilebilir.

Samsung Galaxy Z Flip 4’ün 12 megapiksel sensörlü çift arka kamera kurulumuna ve 10 megapiksel selfie atıcıya sahip olduğu iddia ediliyor. Akıllı telefon, 25W hızlı şarj desteği ve 10W kablosuz şarj desteği ile 3.700mAh bataryaya sahip olacak. Kutudan çıktığı haliyle Android 12 tabanlı One UI 4 üzerinde çalışması bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 tasarımı, özellikleri

Samsung Galaxy Z Fold 4’ün 120 Hz yenileme hızına sahip 7.6 inç QXGA AMOLED dahili ekrana ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.2 inç HD+ AMOLED kapak ekranına sahip olması bekleniyor. Ayrıca, 12GB ve 16GB RAM seçeneklerinin yanı sıra 256GB ve 512GB depolama sürümleriyle birlikte sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC ile gelmesi bekleniyor. Üçlü arka kamera kurulumuna ve ekran altı kameraya sahip olması bekleniyor. Telefonun ayrıca One UI ile kutudan çıktığı haliyle Android 12 çalıştıracağı söyleniyor. Yakın tarihli bir rapor, Samsung’un Samsung Galaxy Z Fold 4 için parçaların seri üretimine başladığını söyledi.


genel-8