Stranger Things'in kadrosu.

Bekle, son bölüm ne kadar sürüyor?
resim: Netflix

ilk cilt nın-nin yabancı şeyler dördüncü sezon geçen hafta piyasaya sürüldü ve şimdi, ikinci cildin ne kadar sürdüğünü bir kez ve herkes için biliyoruz. olacak. sekizinci bölüm tam saatinde başlayacak bir saatten fazladokuzuncu bölüm, sezon finali bölümü iki saat 19 dakika uzunluğundadır. Yani televizyonun iki bölümü, yaklaşık üç buçuk saatve bu bile değil son sezon.

Haftalık eğlence Şovun baş yapımcılarından biri olan Shawn Levy ile konuştu ve “Hiç şüphe yok ki dördüncü sezon beşinci ve son sezon için bir başlangıç ​​ve sıçrama tahtası olarak inşa edilmiştir. Cilt II’yi izlediğinizde, neden bahsettiğimi anlayacaksınız.” Devam ederek şunları söyledi: “Bunun için önemli [Duffer] kardeşlerim ve onlarla gösteri yapan hepimiz, güçlü bir şekilde bitirdiğimizi, inişe devam ettiğimizi ve amacından daha fazla bir hikaye parçası anlatmadığımızı. ”

Bu, bir televizyon şovu yerine sinematik bir evren sunmaya niyetli görünen bir şov hakkında yapılacak cesur bir açıklama, ama tamam Shawn Levy. Burada tartıştıklarımın ötesinde ekleyecek fazla bir şeyim yok. a konuyla ilgili önceki blogama şimdi her zamankinden daha açık ki, kıyılmışprogram ve devasa çalışma süresi, izleyicileri diğer şovların çekimine direnmeye ikna etmeyi amaçlayan bir pazarlama taktiği gibi görünüyor (örneğin Erkekler Prime Video’da ve Obi-Wan Kenobi Disney+’da) ile rekabet halinde olan yabancı şeyler. Kırık geçirerek-diğer şovların hem yayınlanmasını hem de finalini rezerve eden program, izlenmeyi garanti edebilir… ve bunu haklı çıkarabilir bölüm bütçesi başına 30 milyon $ yapmak Beşinci Sezon.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7