Google’ın Fitbit infüzyonu ile Pixel Watch nihayet yaklaşık üç hafta önce resmileşti, ondan iki haftadan fazla bir süre önce sızdırıldı ve sonbaharda bir noktada ticari bir sürüm için ayarlandı, Sense, Versa 3, Charge 5, Inspire gibi giyilebilir cihazlara ilginiz varsa kesinlikle sizi suçlamayacağız. 2 ve Luxe şu anda tüm zamanların en düşük seviyesinde.

Google’ın yan kuruluşu Fitbit ve büyük üçüncü taraf perakendecilere ek olarak doğrudan Google tarafından satılan bu yaşlanan sağlık odaklı akıllı saatler ve aktivite izleyiciler, bu cihazlarla rekabet edemez. Big G’nin hem giyilebilir donanım hem de yazılım açısından neler hazırladığını.
Tabii ki, bunlardan birkaçı hiçbir zaman şu unvan için yarışmak niyetinde değildi. Paranın satın alabileceği en iyi akıllı saat, buna göre belirlenen liste fiyatları ve kitlesel çekiciliğini daha da artıran sık indirimlerle. Özelliklerle dolu ve kesinlikle göz alıcı Örneğin, Fitbit Luxe normalde 129.95$’a alınabilir ve acele ederseniz, hiçbir soru sorulmadan ve hiçbir koşula bağlı kalmadan 40 dolar tasarruf edebilirsiniz.
Bu en son Amazon anlaşması, tüm büyük ABD perakendecilerinin (Google ve Fitbit’in kendisi dahil) sunduğu önceki tüm tasarrufları geride bırakıyor, ancak her fırsatta kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorsanız, 40 dolarlık indirimin olduğunu duymak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. sadece siyah/grafit model için iyi.

Gerçekten şık Orchid/Platinum ve Lunar White/Soft Gold versiyonları sadece yaklaşık 20$’lık bir indirime sahip, ki bu pek de yeni veya hayat değiştiren bir indirim sayılmaz.

Yine de, Fitbit Luxe inkar edilemez bir şekilde görünüyor … siyahta bile lüks (özellikle 100 doların altındaki standartlarda), sallanan paslanmaz çelik bir kasa, yaban arısı beli ve belki de en etkileyicisi, Her Zaman Açık Ekran işlevine sahip “canlı” bir AMOLED renkli dokunmatik ekran .

EKG ve cilt sıcaklığı takibi gibi gelişmiş teknolojilerin yanı sıra bağlı olmayan GPS bağlantısı gibi şaşırtıcı derecede eksik olmasına rağmen, mücevher benzeri fitness bandı, kalp atış hızınızdan uyku kalitenize kadar her şeyi ölçmek ve izlemek için tasarlanmış kullanışlı araçlarla sağlık bölümünde de öne çıkıyor. kan oksijen doygunluğu, stres seviyeleri, adet döngüsü ve “günlük hazırlık”, hepsi tek bir şarjla beş gün boyunca.telefon-1