sonraki yazarlar Deadpool devamı, franchise’ın her zamanki gibi saygısız kalacağından emin.

İlk ikisinde kredisi olan Rhett Reese ve Paul Wernick Deadpool filmler ve üzerinde çalışıyoruz Ölü havuz 3 yönetmen Shawn Levy için şunları söyledi: Geek İni Marvel Sinematik Evrenine katılmanın, hayranların önceki filmlerle ilgili sevdiği genel hissi değiştirmeyecek. Yaklaşan film, Disney’in piyasaya sürülen 20th Century Fox’u satın almasından bu yana ilk olacak. Deadpool (2016) ve 2018 devamı.

Reese, Ryan Reynolds tarafından yönetilen franchise’ın Marvel grubuna girmesi hakkında “Bu bir heyecan” dedi. “Grubun yeniden bir araya gelmesi, MCU’da yeni karakterlerle, yeni kötülerle yeni bir arka plana sahip olmak mutlak bir heyecan. Bilirsiniz, bu asla bir evlilik olmadığını görmek zorundaydık – Fox ve Disney, bu harici bir şeydi. [separate] hikaye anlatma sürecimizden. Ama bu durumda kesinlikle sükûnet ve altın buluyoruz ya da bulmaya çalışıyoruz.”

Wernick, “Deadpool, Deadpool olacak” sözlerini ekledi ve bu, Reese’in hayranların stüdyonun yeni filmin havasını daha aile dostu hale getirmeye çalışması konusunda endişelenmesine gerek olmadığını doğrulamasını sağladı.

Reese, “Bu konuda çok destekleyici oldular” dedi. “Şimdi belirli bir şaka söz konusu olduğunda, eğer bir çizgiyi aşarsak, belki bir noktada ‘Belki o şaka değil’ sözlerini duyarız. Ama bence yaptığımız şeye inanılmaz derecede destek oldular, çünkü açıkçası uzun bir süredir onlardan ayrı yapıyorduk ve bence onlar başarıyı gördüler ve daha da büyük başarılara imza attılar. Yani umarım cennette yapılan bir evlilik olur. Ama kesinlikle onların desteğini aldık ve bunu hissetmek harika bir şey.”

Senaristlerin yeni başlayıp başlamadıkları ya da yazarlar tarafından yazılmış bir önceki taslağın özelliklerini dahil edip etmeyeceği konusuna gelince; Bob’un Burgerleri Wendy Molyneux ve Lizzie Molyneux-Logelin, Reese, “Bir cevabımız var” dedi. Daha sonra devam etti, “Ama gerçekten herhangi bir arsa detayını açıklamamız gerekmiyor.”

Reese ayrıca Netflix’in yakında çıkacak olan dizisini yazan yazar çiftinin örümcek kafa Başrolünde Chris Hemsworth’ün oynadığı film, üzerinde çalışmak için bir yerlerde bir okyanusun altındaki gizli bir kasaya kapatılmıştı. Deadpool senaryo.

Hollywood Muhabiri Bu yılın başlarında, daha önce Reynolds’ı yöneten Levy’nin özgür adam ve Adam Projesiidare ederdi Ölü havuz 3 ve Reese ve Wernick’in franchise’a geri döneceğini söyledi. İlk filmi Tim Miller yönetirken, David Leitch yönetti. ölü havuz 2.sinema-2