Duvar kağıtları, PC’nizin veya cep telefonunuzun genel estetiğini iyileştirmenin harika bir yoludur. Beğendiğiniz bir resmi arka planınız olarak eklemeyi seçebilirsiniz. Bu nedenle, Cyberpunk 2077 hayranıysanız, masaüstü bilgisayarlarınız için eksiksiz bir Cyberpunk 2077 temalı duvar kağıtları seçkisine sahibiz.

Bir Cyberpunk 2077 duvar kağıdı, hikayedeki favori karakterlerinizi ve anılarınızı anmanıza yardımcı olabilir. Bu duvar kağıtlarını cep telefonlarına da indirmeyi seçebilirsiniz. Bu nedenle, seçenekler sınırsız!

Bu kılavuz, masaüstünüzün genel çekiciliğini artırmak için indirilebilecek en iyi Cyberpunk 2077 duvar kağıtlarını listeleyecektir. Ayrıca, özel en boy oranları onları hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu hale getirir.

Bununla birlikte, çevrimiçi olarak sunulan milyonlarca görüntüden iyi duvar kağıtları bulmak sarsıcı bir iştir. Bu nedenle, en iyi Cyberpunk 2077 duvar kağıtlarını aşağıda listeledik:

30 – Gece Şehri

gece Şehri

Night City’de ve onu çevreleyen arazide hiçbir şey iyi bir O’l gece yolculuğunun yerini tutamaz. Şehir sabahları güzel görünse de, gece boyunca kesinlikle olağanüstü görünüyor. Bilgisayarınıza estetik bir görünüm kazandırmak için bu duvar kağıdını hemen şimdi ayarlayın!

29 – Neon Estetik

Neon EstetikNeon Estetik

Neon renkler, PC renklerinizi tamamlama konusunda harika bir iş çıkarır. Bu nedenle, denemeyi deneyin! Bu duvar kağıdı, Night City ve V’nin arabasının önünde duran harika bir neon arka planına sahiptir.

28 – Night City Sokak Görünümü

Gece Şehri'nin Sokak GörünümüGece Şehri'nin Sokak Görünümü

Motelde gölgeli fırsatlara ev sahipliği yapmak Cyberpunk 2077’de her zaman benzersiz bir deneyimdir. Devasa şehrin bu güzel sokak manzarası bize burada neler olduğuna dair iyi bir fikir veriyor. Bu duvar kağıdını kullanarak PC’nizdeki anıları hatırlayın.

27 – Şehre Bakmak

Şehre BakmakŞehre Bakmak

Bu kadar hareketli ve hareketli bir gece şehrinde hiç kimse olmak da eşsiz bir deneyim olabilir. Bu güzel duvar kağıdı, gece boyunca şehre bakan bir kişiyi gösterir. Parlak ve süslü olmayan bir duvar kağıdı arıyorsanız, bu sizin için olanıdır.

26 – Yukarıdan Görünüm

Yukarıdan bakYukarıdan bak

Üstten görünüm gece ile karşılaştırıldığında hiçbir şey olmasa da, başlamak üzere olan yolculuk için yine de garip bir şekilde davetkar görünüyor. Şehrin yukarıdan manzarasını seviyorsanız, bu duvar kağıdı tam size göre.

25 – Şehir Manzarası

  Şehir Manzarası  Şehir Manzarası

Bir gün dünya seni ve hikayeni öğrenecek. Gelecekte on yıl sonra olsun, yine de olacak. Bu nedenle, ilginç bir hikaye bıraktığınızdan emin olun.

24 – Katana

KatanaKatana

Kılıçlar ve katanalar Cyberpunk fantezisine son derece çekici geliyor. Ayrıca, oyun PC’nize uygun mor bir neon duvar kağıdına sahip olmanın her zaman iyi olduğunu hissedebilirsiniz.

23 – Gece Boyunca Güzel Manzara

Gece Boyunca Güzel ManzaraGece Boyunca Güzel Manzara

Şehir samuraylarını yakmaya hazır mısınız? Yine de matematiğini yaptığına emin misin? Görünüşünden anladığımız kadarıyla oldukça büyük bir şehir.

22 – Soruna Hazırlanın

Soruna HazırlanınSoruna Hazırlanın

Şehrin ortasında bir kavga, ne kadar orijinal! Biraz neon Cyberpunk arka planı ekleyin ve bu, sakinliğinizi ve soğukkanlılığınızı sergilemenin mükemmel bir yoludur.

21- Karıştır ve Eşleştir

Karıştır ve EşleştirKarıştır ve Eşleştir

Cyberpunk 2077 duvar kağıtlarının farklı versiyonları farklı temalar ve estetiklerle geliyor. Neden bunları karıştırıp masaüstünüz için eksiksiz bir görünüm oluşturmuyorsunuz?

20 – Dr. Disrespect Hayranları İçin

Dr. Disrespect'in Hayranları İçinDr. Disrespect'in Hayranları İçin

Belgenin hayranıysanız, tahtadaki logosunu ve ikonik 1990 Lamborghini’sini fark edeceksiniz. Kırmızı tema harika görünüyor ve gözlerinizi hiç yormuyor. için desteğinizi gösterin iki kere bu klasik arka planı kullanarak.

19 – Yürüyüşe Çıkmak

Yürüyüş yapmakYürüyüş yapmak

Neon tonlarının çekiciliği hakkında özel bir şey var. Bu renkler, şaşırtıcı derecede marjinal miktarlarda bir alanın genel görünümünü iyileştirir. Bununla birlikte, bu duvar kağıdı, bu ek muhteşemlik olmadan bile harika görünecekti.

18 – Yağmurda Islanmak

Yağmurda ıslanmakYağmurda ıslanmak

Bu görüntüden daha fazla Cyberpunk nedir? Siz bilinçli bir tahminde bulunurken, biz devam edip size bu görsel için indirme butonunu sunacağız. Sadece işe yarayan yağmur ve neon ışıkları hakkında bir şeyler var.

17 – Mola Vermek

Bir mola alarak  Bir mola alarak

Night City şüphesiz güzeldir. Ancak bu aynı zamanda güvenli olduğu anlamına da gelmez. Bu ışıkların altında gizlenen tehlikelere meydan okuyacak kadar cesur musunuz? Bu duvar kağıdı güzel görünüyor ve şehrin gece boyunca gerçekten ne kadar muhteşem göründüğünü gösteriyor.

16 – Judy Alvarez

Judy AlvarezJudy Alvarez

Mobil hayranlarımız için, beyin dansı teknisyeni gitmek için harika bir romantizm seçeneğidir. Duvar kağıdını çorak arka planınıza ekleyerek pastaya krema ekleyin.

15 – Uyan Samuray

Uyan SamurayUyan Samuray

Samuray sembolü, güvenilir savaş makinenizle savaşan ruhunuzu anmanın harika bir yoludur. Tonun kırmızı temalı bir PC için mükemmel olduğunu söylemeye gerek yok.

14 – Johnny ile Titreşim

Johnny ile Titreşim Johnny ile Titreşim

Havalı olmaya çalışmakla havalı olmaya çalışmak arasında fark vardır. Seçim senin kovboy, biz sadece sana düğmeyi sunmak için buradayız.

13 – Dev Holograf

Dev HolografDev Holograf

Ah evet, her şeye kadir Japon Balığı! Yansıma oldukça hasta ve kim indirirse indirsin böyle kalacağından eminiz. Oyunu oynarken hepimiz bu akvaryum balığının tonlarca ekran görüntüsünü aldık. Bu duvar kağıdı, tüm bu ekran görüntülerinin hakkını veriyor.

12 – Rita Wheeler

Rita WheelerRita Wheeler

Karşılıklı nefsi müdafaa kavramının tamamı kulağa çekici geliyor. Neyse ki, Mox, yoğun şekilde modifiye edilmiş gövdelerine alıştığınız sürece bunu yapar.

11 – Johnny Gümüşel

Johnny Silverhand Johnny Silverhand

Kim daha nefes kesici? Araba mı, Keanu Reeves mi? Her ikisinin de avantajını tek bir görüntüde elde etmek, samuray olmanın yolu!

10 – Hızlı Gitmek

Hızlı gidiyorHızlı gidiyor

Cyberpunk 2077’de bunlardan birini sürmeyi denediniz mi? Cevabınız hayır ise, en azından PC’nizi her başlattığınızda ona bakmaya devam edebilirsiniz.

9 – Yabancı Tehlike

Yabancı tehlikesiYabancı tehlikesi

Kesinlikle onlarla aynı arabada olmak istemezsiniz. Bize inanmıyor musun? O zaman bir deneyin ve yolun sizi nereye götürdüğünü görün. Tabi bunu görecek kadar uzun yaşarsan.

8 – Night City’e Hoş Geldiniz

Night City'e hoş geldinizNight City'e hoş geldiniz

Bu Cyberpunk 2077 duvar kağıdı, büyüklüğün özüdür. Sizi Cyberpunk’ın çılgın ama eğlenceli dünyasına davet etmekle kalmaz, aynı zamanda masaüstünüze yeni bir soluk getirmenizi sağlar.

7 – Havalı Kask

Serin KaskSerin Kask

Hiç bu ruh halinde bulundunuz mu? Eğer öyleyse neden tereddüt ediyorsun? Aşağıdaki bağlantıdan indirerek hafızanızın kaçınılmaz bir parçası haline getirin:

6 – Kafatasları

30 En İyi Cyberpunk 2077 Duvar Kağıtları30 En İyi Cyberpunk 2077 Duvar Kağıtları

Kafatasları genellikle video oyunlarında ölüm için bir anagram olarak tasvir edilir. Bununla birlikte, bir görüntüye belirli bir miktarda stil de ekleyebilir. Bize inanmıyor musun? Yukarıdaki görüntü fikrinizi değiştirecek!

5 – Minimalist Duvar Kağıdı

Minimalist Duvar KağıdıMinimalist Duvar Kağıdı

Basit ama şık olan bu minimalist Cyberpunk duvar kağıdında her şey var. Artık tamamen aşırıya kaçmadan tarzınızı sallayabilirsiniz. Bu yüzden seni durduran ne?

4 – Apartmanda Serinlemek

Apartmanda SerinlemekApartmanda Serinlemek

Cyberpunk’ın teması yetişkinlerle sınırlı değil. Çocuklar da havalı olabilir! Burada uygulanan beyin dansı VR teknolojisi, tüm oyunun temelidir.

3 – Johnny nerede?

Johnny nerede?Johnny nerede?

O gerçekten nerede? Johnny Silverhand’i bulamıyorsan, pes etmeli ve kafandaki sesleri takip etmelisin. Aslında ilginç bir şeye yol açabilirler.

2 – Cyberpunk Gösterimi

Siberpunk GösterimiSiberpunk Gösterimi

Her şeyi başlatan sahneye hoş geldiniz. Cyberpunk’a olan sevginizi göstermenin bu duvar kağıdını masaüstü arka planınız olarak kullanmaktan daha iyi bir yolu var mı?

1 – Johnny Wick

Johnny WickJohnny Wick

Her zaman nefes kesicidir, ama aynı zamanda havalı da olabilir. Kalıcı duvar kağıdı seçiminiz olarak onun özelliklerini kendi yararınıza kullanmak asla kötü bir fikir değildir. Ayrıca, Keanu Reeves’de ters giden bir şey yok. Bu duvar kağıdı, John Wick ve siberpunk temasının bir karışımıdır.


Sonuç olarak, bu duvar kağıtlarını ilgili ekran boyutunuza uyacak şekilde özel olarak kırpmayı seçebilirsiniz. Sonuç olarak, görüntü işleme yazılımı yardımıyla bu Cyberpunk 2077 duvar kağıtlarına kendi benzersiz lezzetlerinizi de eklemeniz mümkün.oyun-5