Lei Jun, Weibo’da yeni Xiaomi amiral gemisinin resmi olarak Temmuz ayında piyasaya sürüleceğini doğrulayan bir mesaj yayınladı. Xiaomi 12 Ultra, Xiaomi ve Leica tarafından ortaklaşa oluşturulan ilk amiral gemisi telefon.

Lei Jun ayrıca Leica’nın optik tasarım ve teknoloji teknik direktöründen alıntı yaptı: “Leica’nın 100 yılı aşkın görüntüleme deneyiminin tamamını yeni Xiaomi akıllı telefonlarına yatırdık.”

Eşi görülmemiş derinlik, Leica’nın bu işbirliğinde bizimle paylaştığı şeydir. Optik, görüntüleme, görüntüleme, deneyim ve diğer referanslardan akıllı telefonlara kadar bu, görüntüleme yeteneklerinin kapsamlı bir entegrasyonudur.


Lei Haziran

Ortak bir hedefe ulaşmak için, Çin ve Almanya arasındaki işbirliğine ek olarak Leica, özellikle Xiaomi mühendisleriyle yan yana çalışmak üzere Pekin’e bir mühendis ekibi gönderdi.

Xiaomi 12 Ultra, yalnızca şirketin ünlü kamera üreticisi Leica ile işbirliği içinde oluşturulan ilk akıllı telefonu olmakla kalmayacak, aynı zamanda ikonik kırmızı Leica logosuna sahip ilk Leica olmayan akıllı telefon olacak.genel-22