Müşteri geri bildirimi toplamak, teklifinizi geliştirmek ve alıcıların ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için çok önemlidir. süt videosu basitçe tüketici görüşlerini almanıza izin veren bir platformdur, ancak bir video şeklinde. Onlara bir bağlantı göndermeniz yeterli.

Sadece birkaç tıklamayla bireysel cevaplar alın

Milk Video’ya erişmek için bir e-posta ve pozisyonuyla ilgili bazı bilgiler yeterlidir. İşlemi başlatmak için platformda “Kayıt Formu Oluştur” düğmesine tıklayın. Anketin adı istenmektedir. Konusunu yansıtmalıdır. Örneğin, bir güzellik markasıysanız “Ruj Ürün Geri Bildirimi” veya pazarlama faaliyetinde bulunuyorsanız “Platform Test Sonucu” olarak adlandırılabilir. Ardından “Müşteri referansı” adlı şablonun seçilmesi gerekir.

aynı kategoride

AI sayesinde bu araç, düzgün sosyal medya gönderileri oluşturmanıza olanak tanır

resimli süt videosuresimli süt videosu

Müşterilerine videolarını kaydetmeleri için link göndermeleri yeterlidir. Örnek: Süt Videosu.

resimli süt videosuresimli süt videosu

Videolar kolayca dışa aktarılabilir. Örnek: Süt Videosu.

İkinci adımda ise tüketicinin cevaplayacağı soruyu yazmanız gerekiyor. Test edilen çözümün ergonomik olup olmadığını, ürünün dokusunun hoş olup olmadığını veya müşteri yolculuğunun anlaşılmasının kolay olup olmadığını sormak mümkündür. Bunlar, teklifini geliştirecek unsurlardır. Son olarak, bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmanız ve ilgili tüketicilere göndermeniz gerekir. Cevaplarını kaydetmek için tıklamaları yeterli olacaktır. Video, “İncele ve gönder”e basıldıktan ve adı gibi bazı temel bilgiler verildikten sonra gönderilir.

Kaydedilen tüm videolar daha sonra Milk Video platformunda görünür. Araç tarafından otomatik olarak kopyalanırlar. Bu özelliğin bir web seminerini veya podcast’i kopyalamak için de kullanılabileceğini unutmayın.

Videolar tamamen özelleştirilebilir. Logo, altyazı, renkli banner eklemeniz mümkündür. Milk Video, sadece bizi en çok ilgilendirenleri tutmak için kayıtları birkaç parçaya ayırma imkanı bile sunuyor. Kullanıcıların bir ürünü neden beğendiklerini açıkladıkları anların bir derlemesini yapmak ve onu sosyal ağlarda veya platformunda yayınlamak ilginç olabilir.

Milk Video, diğer kullanım durumlarında da yararlıdır; örneğin, bir projeyle ilgili işbirlikçilerinin görüşlerini toplamak veya bir konu hakkında birkaç profesyonelin bakış açısını elde etmek.genel-16