Sevilen İngiliz RPG oyun serisinin bir sonraki girişi hakkında herhangi bir yeni bilginin yokluğunda, Fable 4 söylentileri sürmeye devam ediyor ve en sonuncusu projenin ‘ölçeğini küçültme’ suçlamalarını içeriyor. Ancak yeni Fable oyununun yapımcısı buna karşı savaşıyor ve süreci “normal, gerekli ve sağlıklı” olarak nitelendiriyor.

varken önceki söylentiler Çoğunlukla Forza Horizon serisi için bilindiği göz önüne alındığında, türdeki deneyim eksikliği ile uğraşmak zorunda olan Playground Games hakkında, en son spekülasyonlar geliyor. Xbox Haberleri – yardımcı ev sahibi Gaz, “Takımın motorla ilgili bir sorunu olduğu için Fable’ın küçültülmesi gerektiğini” iddia eden bir “kaynağa” sahip olduklarını belirtti.

Gaz ayrıca bunun “endişelenecek bir şey olmadığını” ancak birkaç Reddit konuları ve nesne üzerine aldı. Şimdi, Fable kıdemli yapımcısı Amie Loake, bu söylenti ve projenin kapsamını daraltma fikri hakkındaki korkuları gidermek için Twitter’a gitti – bunu “oyun geliştirmenin normal, gerekli ve sağlıklı bir parçası” olarak nitelendirdi ve “her üçlü A oyununun ‘hiç oynadım’ benzer bir şey yaşadı.

Loake’e göre bunun nedeni, “ekibin tek bir net vizyona odaklandığından ve bunu kendilerini öldürmeden sahip oldukları zamanda yapabildiğinden emin olmak”. Kapsamını düzenli olarak ayarlamayan oyunlar, kimsenin istemediği “gecikmelere ve sıkışmalara” maruz kalan oyunlardır.

Dolayısıyla, Fable 4’ün ölçeğinin küçültülmesiyle ilgili söylenti teknik olarak doğru görünse de, yalnızca Playground Games asıl oyunun kendisine ve onu tamamlamak için neyin önemli olduğuna odaklanabilir. Başka bir deyişle, bu makale de dahil olmak üzere, şimdiye kadar yapılmış her proje tam anlamıyla yapmak zorunda kaldı.

Bu aynı zamanda iyiye işaret olarak da kabul edilmelidir, çünkü Playground Games şu anda fantezi oyunun devamına nelerin dahil edilip edilmeyeceğine son şeklini veriyorsa, o zaman bir Fable çıkış tarihi duyurusu korktuğumuz kadar uzak olmayabilir. Bir sonraki Xbox vitrini hemen köşede, unutmayın.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2