Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen ve Mary Steenburgen yeniden bir araya geldi. Kitap Kulübü 2 — Sonraki Bölüm.

Focus Features, Endeavour Content ve Makeready’den gelen komedi, 2018 komedisinin devamı için üretime başladı. Kitap Kulübü, okuduktan sonra romantik uyanışlar yaşayan arkadaşlar hakkında Grinin Elli Tonu.

Geri dönen diğer oyuncular arasında Andy Garcia, Don Johnson ve Craig T. Nelson yer alıyor. Ve yeni oyuncular arasında Giancarlo Giannini, Hugh Quarshie ve Vincent Riotta yer alıyor.

İtalya’da geçen film, Bill Holderman ve Erin Simms tarafından yazılırken, Holderman yönetmen olarak geri dönüyor. İkili aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapacak.

Devam filminde, en iyi dört arkadaşın kitap kulüplerini, hiç yapmadıkları eğlenceli kızlar gezisi için İtalya’ya götürdüğü görülüyor. İşler raydan çıkınca ve sırlar ortaya çıkınca, dinlendirici tatilleri bir kros macerasına dönüşür.

Endeavor İçerik finanse edecek ve üretecek Kitap Kulübü 2. Yönetici yapımcı kredileri Brad Weston, Trish Hofmann, Enzo Sisti ve Andrew Duncan tarafından paylaşılıyor.

Julia Iglesias, filmi ABD’deki Universal Pictures International’ın uluslararası dağıtımını yapacak olan Focus Features projesini yönetecek.

Diane Keaton, WME tarafından temsil edilmektedir. Jane Fonda, CAA ve Untitled Entertainment tarafından temsil edilmektedir. Candice Bergen, ICM Partners tarafından temsil edilmektedir ve Mary Steenburgen, UTA ve Management 360 tarafından temsil edilmektedir.sinema-2