İnsan avlayan biriyseniz, Destroy All Humans 2 – Reprobed çıkış tarihi duyurulduğundan THQ Nordic tam da ihtiyacınız olan şeye sahip ve çıkış tarihi bu 30 Ağustos! Bu duyuruya eşlik eden yeni bir fragman da var ve oynanış görüntülerini, birçok patlamayı ve aksiyonu gösteriyor.

Doğrudan basın bülteninden oyunla ilgili bilgiler:

Tüm İnsanları Yok Edin! 2 – Yeniden sorgulandı: Bu doğru, dünyalılar, Crypto geri döndü ve bu sefer, sallanan altmışları istila ediyor! KGB ana gemisini havaya uçurduktan sonra, Crypto intikam almak istiyor ve Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Sovyetler Birliği, Japonya ve hatta Ay’daki ikonik yerlere seyahat ediyor! Tüm İnsanları Yok Edin! 2, orijinal oyunun tam bir versiyonudur, oyunu parlak Unreal Engine 4 görsellerinde sıfırdan (yeniden) oluştururken özellikler ekler ve geliştirir. Oyun, 2020’de Destroy All Humans!-Franchise’ı başarıyla yeniden başlatan Black Forest Games tarafından geliştirildi ve PC, PS5™ ve Xbox Series S/X için geliştiriliyor.

İlk remake’i oynamadıysanız, “Destroy All Humans! 2020, niş serinin hayranlarını tatmin edecek harika bir yeniden yapım. İlgilenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim, çünkü size sayısız saatlerce akılsızca eğlence verecektir.”oyun-6