Yabancı bir dünyaya ilk kez ayak basmak korkutucu olmalı ve The Cycle: Frontier tam da bu duygunun peşinden gidiyor gibi görünüyor. Escape from Tarkov’dan birkaç ipucu alan, oynaması ücretsiz bir PvPvE nişancı oyunu olan The Cycle: Frontier’ın çıkış tarihi açıklandı – 8 Haziran’da başlayacak.

The Cycle’daki amacınız oldukça basit: terk edilmiş bir gezegene iniyorsunuz, elde edebileceğiniz tüm kaynakları ve güzellikleri kapıyorsunuz ve ardından gezegen dışındaki bir sonraki tahliye gemisine biniyorsunuz. Kolay değil mi? Doğal olarak bazı problemler var: Bir kere Fortuna III’ün yüzeyi tamamen çorak değil. Hepsi de insanların tatlarının nasıl olduğunu öğrenmek isteyen aç vahşi hayvanlarla dolu.

Döngü ayrıca Hunt: Showdown’dan biraz ilham alıyor, çünkü silahlarınızı ateşleyerek konumunuzu ele vermek ölümcül bir karar olabilir. Çatışma çok kızışırsa, diğer maden arayıcılarını bulunduğunuz yer konusunda uyarırsınız ve onlar sizin kazıdığınız şeyi almak için pekala ortaya çıkabilirler.

Bu arada, konumunuzu çevreleyen ölümcül bir fırtına var – çalışmak için yalnızca sınırlı bir alanınız var, ancak ne kadar riskli olmak istediğinizi seçebileceksiniz. Daha tehlikeli alanlara yönelmek daha iyi ödüller kazandıracaktır, ancak kazandığınız her şeyi de kaybedebilirsiniz.

The Cycle: Frontier, çığır açan nişancı oyunu Spec Ops: The LINE’ın arkasındaki stüdyo olan Yager tarafından geliştiriliyor. Döngü PC’de şuradan erişilebilir olacak: Buhar ve Epik Oyunlar Mağazası. Bir yağmurluk almayı unutmayın.oyun-2