Bir tahminciye göre, iQoo’nun iQoo 10 serisi akıllı telefonlar üzerinde çalışmaya başladığı bildirildi. iQoo 10 serisinin V2217 ve V2218 model numaralarını taşıması bekleniyor ve geliştirme aşamasında olduğu söyleniyor. Bilgi sahibi ayrıca yaklaşmakta olan iQoo 10 serisi telefonların Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini ve muhtemelen 2022’nin üçüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. Ek olarak, bilgi sahibi ayrıca Vivo’nun kamera odaklı bir amiral gemisi telefon üzerinde çalıştığını iddia etti. .

Olarak rapor edildi Weibo’daki Çinli bahşişçi GizmoChina tarafından iddia edilen iQoo, 2022’nin üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek olan yeni nesil 10 serisi akıllı telefonu üzerinde çalışıyor. Bu, kullanıcıların lansmanın Temmuz ile Eylül arasında gerçekleşmesini bekleyebileceğini gösteriyor. Serideki yeni modeller, yukarıda belirtildiği gibi V2217A ve V2218A model numaralarına sahip iQoo 10 ve iQoo 10 Pro olacak.

Rapora göre, iQoo 10 serisinin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceği önemli bir özellik dışında, bahşiş veren kişi herhangi bir özellik önermedi.

iQoo, iQoo 10 serisi akıllı telefonlarla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Aynı gönderide, bahşiş veren kişinin iQoo ebeveyni Vivo’nun belirtildiği gibi kamera odaklı bir amiral gemisi telefon üzerinde çalıştığını iddia ettiği söyleniyor. Akıllı telefon, Vivo X80 Pro’nun Samsung ISOCELL GNV kamerasından daha güçlü bir birincil kamera gücüne sahip olacak. Vivo’nun yaklaşmakta olan telefonunun pazarlama adı henüz açıklanmadı.

Hatırlamak gerekirse, Vivo X80 Pro geçen hafta Hindistan’da piyasaya sürüldü. 120Hz’e kadar yenileme hızına sahip 6.78 inç AMOLED ekrana sahiptir. Yakışıklı, 50 megapiksel Samsung ISOCELL GNV birincil sensör, 48 megapiksel ultra geniş Sony IMX598 atıcı, portre lensli 12 megapiksel Sony IMX663 sensör ve 8 megapiksel dahil olmak üzere dörtlü arka kamera kurulumuyla doludur. periskop şeklinde ultra telefoto lensli sensör. Ayrıca ön tarafta f/2.45 diyafram açıklığına sahip 32 megapiksellik bir özçekim kamerası bulunuyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Microsoft Flight Simulator’s Top Gun: Maverick Genişletme Sürümü Ücretsiz Güncelleme Olarak Yayınlandı

Yapay Zekalı Qubo Smart Dash Cam, Hindistan’da HD Video Kaydı Başlatıldı: Ayrıntılargenel-8