Samsung her zaman yeni telefonlar piyasaya sürüyor ve çoğu zaman bunları duyurulmadan önce öğreniyoruz. Bugün hakkında konuşacağız Henüz resmiyet kazanmamış bir telefon olan Samsung Galaxy M13, neye benzediğini ve bazı özelliklerini zaten biliyoruz.

Dünyanın en güvenilir sızıntıcısı Evan Blass, tweetlendi yaklaşan Galaxy M13’ün yüksek çözünürlüklü resimleri. Telefonun tam olarak ne zaman tanıtılacağını tam olarak bilmesek de M13’ün teknik özelliklerinin nasıl göründüğüne dair oldukça iyi bir fikrimiz var.

Bugün sızdırılan resimlerle paralel olarak gelen önceki sızıntılara göre Galaxy M13, 50 megapiksel ana kamera, 2 megapiksel derinlik kamerası ve üçüncü ultra geniş kameradan oluşan üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıca, telefonun HD+ çözünürlüğe sahip 6.5 inçlik büyük bir Infinity-V ekrana sahip olduğu söyleniyor.

Ayrıca, Galaxy M13’ün 15W şarjlı büyük bir 5.000 mAh pil paketlemesi bekleniyor. Telefon, Android 12 ile birlikte gönderilecek ve çift SIM desteği, 3,5 mm ses jakı bağlantı noktası ve bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacak.

Söylentiye göre Galaxy M13’ün 5G versiyonu da piyasaya sürülebilir (resimlerdeki 4G LTE modeli), ancak şimdilik bunu bir tuz tanesi ile alın.telefon-1