Realme C30’un ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC), Rusya Avrasya Ekonomik Komisyonu (EEC), Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC), TÜV Rheinland ve ayrıca Hint Standartları Bürosu (BIS) dahil olmak üzere çeşitli sertifika web sitelerinde görüldüğü bildirildi. . Bu platformlardaki listeleme, 4G telefon olacağını, 10W şarj destekli 5.000 mAh pil paketleyeceğini, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı seçenekleriyle geleceğini gösteriyor. Önceki bir rapora göre, Realme telefonunun önümüzdeki ay piyasaya çıkması bekleniyor.

Çeşitli sertifika web sitelerindeki Realme C30 listesi, benekli MySmartPrice tarafından ve iddiaya göre söylenti akıllı telefonun RMX3581 model numarasına sahip olduğunu ima ediyorlar. Telefonun adını Realme C30 olarak öneren NBTC web sitesidir. Ayrıca Realme telefonunun bir 4G ahize olacağını söylüyor.

Göre FCC listesi, iddia edilen Realme C30 telefon büyük bir 5.000 mAh pil paketleyecek. Bağlantı için 2.4GHz Wi-Fi ve Bluetooth’u desteklediği ve çift SIM desteğine sahip olduğu söyleniyor. Liste ayrıca iddia edilen telefonun 164.1×75.53×8.48mm ölçülerinde ve 181g ağırlığında olduğunu gösteriyor. TÜV Rheinland sertifikası, 10W şarj desteğine işaret ediyor.

Ayrıca RMX3581 ile aynı model numarasına sahip Realme C30, BIS sertifikasyon web sitesinde de görüldü. Web sitesi, akıllı telefonun Noida’da üretileceğini ima ediyor.

Geliştirme, telefonun Haziran ayında Hindistan’da bir bütçe teklifi olarak piyasaya sürüleceği ve Android Go Edition’ı çalıştıracağı bir rapora dayanıyor. 2 GB RAM + 32 GB depolama ve 3 GB RAM + 32 GB depolama olmak üzere iki yapılandırmada ve üç renk seçeneğiyle geldiği söyleniyor: Bambu Yeşili, Denim Siyahı ve Göl Mavisi. Bu yılın başlarında, Realme Başkan Yardımcısı Madhav Sheth, Realme’nin bu yıl daha fazla C30 serisi akıllı telefon piyasaya süreceğini söyledi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Alibaba, Çin’deki COVID-19 Karantina Ortasında Gelir Tahminlerini Yendi

Amazon, Eski Kindle E-Okuyucularının Yeni Kitaplara Göz Atmasını ve Satın Almasını Durduracakgenel-8