Her Elden Ring oyuncusu, FromSoftware’in son derece başarılı RPG oyununda muhtemelen en sevdikleri karşılaşmaları adlandırabilir, ancak şimdi yönetmen Hidetaka Miyazaki, en sevdiği Elden Ring patronu dövüşlerine ağırlık verdi. bir konuşma Xbox Wire Japonya ile röportajMiyazaki, Starscourge Radahn’ı açık dünya oyununda en sevdiği patron olarak adlandırıyor ve hem onu ​​bağımsız bir karakter olarak sevdiğini hem de Radahn Festivali ortamından keyif aldığını söylüyor.

Miyazaki, “Kelimenin tam anlamıyla bir şenlik zamanı” diyor (GamesRadar+ tarafından çeviri yoluyla). Miyazaki, dramatik yarı tanrıya ve onun cılız atına karşı savaşmak için Redmane Kalesi’nde toplanan bir dizi Elden Ring NPC’sinin yer aldığı festival fikrini ilk gündeme getirdiğinde, “ekipteki hiç kimse bunu ciddiye almadı. ‘ İkinci patron dövüşlerini Aşılanmış Godrick ve Lord of Blasphemy olarak adlandırıyor.

Röportajın başka bir yerinde Miyazaki, The Elder Scrolls serisi, The Witcher 3 ve Breath of the Wild’ı en dikkate değer açık dünya ilhamlarından bazıları olarak adlandırarak diğer etkilerinden bazılarına değiniyor. Ayrıca Xbox Wire Japan’ın Elden Ring’in kabus gibi ‘örümcek eli’ düşmanına bakmaktan kaçınmanın bir yolu olup olmadığını soran bir yorumuna da yanıt veriyor ve bunun onun favori tasarımlarından biri olduğunu söylüyor. Basitçe soruyor, ‘Ona kararlı bir şekilde bakarak ve onu yenerek üstesinden gelmek mümkün değil mi?’

Miyazaki ayrıca oyuncuların silah becerilerini değiştirmelerine izin veren savaş sisteminin küllerine de hitap ediyor. Elden Ring’in birçok yönden özgürlüğü vurguladığını ve silahları kişisel zevklerine göre özelleştirmek için oyuncuların özgürlüğünü artırmayı umduğunu söylüyor. Savaşın küllerinin Elden Ring’in silah özelleştirmesini daha eğlenceli hale getirdiğini düşünüyor.

Bu arada, Elden Ring’in Blaidd seslendirme sanatçısı hayran susuzluğuyla yüzleşiyor ve oyuncuların en şık görünümlerini sergilemeleri için topluluk tarafından yürütülen bir moda şovu hazır – belki de bu Obi-Wan ve Dr Strange yapımları yer alacak. Ayrıca, devasa fantezi oyununda yolunu bulmaya devam eden herkes için en iyi Elden Ring yapıları ve en iyi Elden Ring tılsımları da var, bu yüzden daha fazla haber ve güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.oyun-2