TechCrunch Live heyecanlı Columbus, Ohio merkezli özel bir etkinliği duyurmak için. 1 Haziran 2022’de ekibimiz Columbus yatırımcıları, kurucuları ve iş liderleriyle uzun bir TechCrunch Live bölümüne ev sahipliği yapıyor. Hatta bir satış konuşması bile var ve başvuracak ve satış yapacak Columbus bölgesi startup’ları arıyoruz.

Sanal etkinliğe kaydolun buradave burada satış konuşması için başvurun.

Neden Kolomb? Çünkü Ortabatı’da, özellikle sağlık ve sigorta alanlarında hızla büyük bir başlangıç ​​sahnesi haline geliyor. Crunchbase verilerine göre, son 20 yılda şehre 3 milyar dolardan fazla enjekte edildi. Şehir girişimlerine yapılan yatırımlar 2017 civarında toplanmaya başladı ve 2021’de gerçekten zirveye ulaştı. İşte o zaman, yatırım esas olarak ikiye katlandı, 2020’de 583 milyon dolardan 1 milyar doların biraz üzerine çıktı ve bu doların yarısı iki şirkete gitti: sağlık teknolojisi şirketi Olive ve otonom robotik şirketi Path Robotics. Şimdiye kadar 2022’de Columbus girişimlerine 110 milyon dolar gitti.

Olive şu anda 4 milyar doların üzerinde bir değere sahip ve 2017’de McKesson Corp. tarafından 1,4 milyar dolara satın alınan ve Central Ohio’nun ilk 1 milyar dolarlık çıkışını temsil eden bir sağlık yazılımı şirketi olan CoverMyMeds gibi diğer Columbus başarı öyküleri arasında yer alıyor. 2015’ten bu yana 800 milyon doları aşan Root Insurance, 2020’de halka açıldı. Diğer dikkate değer artışlar arasında Forge Biologics’in bugüne kadar Ohio’nun en büyük B Serisi olduğu düşünülen 120 milyon dolarlık B Serisi turu yer alıyor. Forge, 2023 yılına kadar 200 yeni iş eklemeyi planlıyor.

Bu etkinliğe katılabileceğinizi umuyoruz! Her TechCrunch Live etkinliğinde olduğu gibi, katılım ve katılım ücretsizdir. Ve her TechCrunch Live etkinliği gibi, 3:00 EDT/12:00 PDT’de başlıyor ve bu 1 Haziran 2022’de gerçekleşiyor.

Atış için başvurun! Kalifiye olmak için yapmanız gerekenler:

  • Daha büyük Columbus, Ohio bölgesinde yerleşik olun.
  • MVP’niz olsun.
  • A Serisi öncesi olun.

TechCrunch Columbus’ta Canlı!

Zeytinli ve Sürücü Sermayeli Columbus Tekboynuzları (3:00 EDT)
Zeytin, kendi yetiştirdiği bir Columbus tek boynuzlu atıdır; CEO’dan ve baş yatırımcıdan, şirketin 2012’deki kuruluşundan bu yana nasıl inşa edildiğini ve 856 milyon dolar topladığını duyun.

Başlangıç ​​sermayesini artırmak (3:30 EDT)

Ohio Silikon Vadisi değil ve henüz erken aşamadaki kuruculara çek yazmaya istekli çok sayıda risk sermayesi fonu var. Bu oturuma katılın ve Columbus’ta hangi endüstrilerin geliştiğini ve hangi tür kurucuların bu sahneye en uygun olduğunu iki yatırımcıdan öğrenin.

Columbus’ta bir başlangıç ​​için çalışın (16:00 EDT)

Columbus, birçok büyük Amerikan şehri gibi, yüzlerce işçinin bölmelerde çalıştığı endüstri devlerine ev sahipliği yapıyor. Ama yeni başlayanlar işe alıyor! Kimlerin işe alındığını ve yeni başlayanların yeni çalışanlarda ne aradığını iki yerel liderden dinleyin.

Saha Yarışması (4:20 EDT)

Buraya başvurun!

Hakimler

  • anna masonyönetici ortak, Rise of the Rest Tohum Fonu at Revolution
  • Parul Singhortak, Başlatılmış Sermaye

Teyze Flow’un CEO’su Claire Coder ile Canlı Bulundu (17:00 EDT)

Aunt Flow, 23.000 banyoya temel kadınsı ürünler sağlayan Columbus, Ohio’dan yenilikçi bir girişimdir. Şirketin müşterileri arasında Apple, Meta ve daha fazlası yer alıyor. Bu özel Found Live podcast kaydı sırasında şirketin CEO’su Claire Coder’dan Ohio’da sermaye artırmanın ve şirketini 40 çalışana ölçeklendirmenin acıları hakkında bilgi alın.genel-24