Xiaomi K200 Hepsi Bir Arada lazer yazıcı bu haftanın başlarında Çin’de piyasaya sürüldü. Xiaomi’nin ilk yazıcısı, tek dokunuşla yazdırma için NFC desteği ve kullanıcıların web sayfalarını hızla yazdırmasına olanak tanıyan bir sürükle ve bırak işlevi dahil olmak üzere çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Aygıt, belgeleri yazdırmak, taramak ve fotokopi çekmek için kullanılabilir. Çinli şirkete göre, yazıcının toner kartuşu 4.000 sayfaya kadar çıkabiliyor. WeChat uygulaması aracılığıyla doğrudan yazdırmanın yanı sıra uzaktan yazdırmaya da izin verir.

Xiaomi K200 fiyatı, bulunabilirliği

Xiaomi K200 fiyatı 1.499 CNY (kabaca 17.400 Rs) olarak belirlendi ve mevcut Çin’de ön rezervasyon için. Lazer yazıcı, 3 Haziran’dan itibaren Beyaz renk seçeneğiyle satışa sunulacak.

Xiaomi K200 teknik özellikleri, özellikleri

Xiaomi K200 lazer yazıcı, belgeleri 600x600dpi çözünürlüğe kadar yazdırabilir. Baskı, fotokopi ve taramayı kontrol etmek için arkadan aydınlatmalı bir dokunmatik panel ile birlikte gelir. Şirket, yazıcının 4.000’e kadar baskı sağladığı iddia edilen önceden yüklenmiş bir tonerle birlikte geldiğini söylüyor. Dakikada 23 sayfa yazdırdığı söyleniyor. Xiaomi, tonerin lekesiz, keskin baskılar sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler kullandığını söylüyor.

Şirkete göre, Xiaomi K200, yazıcıdan diğer boyutların yanı sıra A4, A5, A5R, A6, B5, B6, Letter ve uygulamadan A4, A5, A5R, A6, B5 ve B6 yazdırabilir. Belgeleri yalnızca bir dokunuşla doğrudan bir Android veya iPhone’dan yazdırmak için NFC teknolojisini kullanan bir AirTap özelliği vardır. Ayrıca, kullanıcılar doğrudan web sürükle ve bırak işleviyle veya WeChat uygulamasından yazdırabilir. Ek olarak, uzaktan yazdırma özelliği ile bir yazdırma işi de başlatabilirsiniz.

Xiaomi K200 yazıcıdaki bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi, USB ve uygulama bulunur. Android 7 veya üzeri, iOS 10 veya üzeri, Windows 7 veya üzeri ve macOS 10.6.8 ile uyumludur. Ayrıca Mi Printing App aracılığıyla yazdırmayı da destekler.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Bitcoin 30.000 Dolarlık Bölgede Tutuyor Ether, Altcoinler Ayı Yatırımcılarının Sıcaklığını Hissetmeye Devam Ediyorgenel-8