arasında bir ortaklık olduğuna dair söylentiler Xiaomi ve Leica’nın doğru olduğu kanıtlandı. Her iki şirket resmen ilan edildi Xiaomi’nin bir sonraki amiral gemisi telefonunun gerçekten de Alman üreticinin kamera lenslerine sahip olacağını belirten bir basın açıklamasında işbirlikleri.

Bir basın açıklamasında Xiaomi ve Leica, “mobil görüntüleme konusunda aynı fikirleri paylaştıklarını” belirttiler. Dedikleri gibi, “Her iki şirket de mobil görüntüleme çağındaki optik performansı ve fotoğraf deneyimini aşırı teknolojik atılımlar ve estetik arayışlar yoluyla sürekli olarak keşfetmeye hevesli.”

Daha önce Leica, Huawei ile bir ortaklık içindeydi, ancak belki de Çinli OEM’e yönelik tüm yaptırımlar nedeniyle, Alman kamera markası Huawei P50’nin son ortak telefonları olmasına karar verdi. İşbirliğini sonlandırdı ve yeni bir ortak aramaya başladı.

Basın bültenlerinde Xiaomi ve Leica, işbirliklerinin ilk meyvesinin bu yıl Temmuz ayında resmi olarak piyasaya sürülmesini bekleyebileceğimizi açıkladı. Ne yazık ki akıllı telefonun adını paylaşmadılar ancak söylentiler doğruysa söz konusu cihazın Xiaomi 12 Ultra olması gerekiyor.

Xiaomi 12 Ultra’dan ne beklenir?

Kameralar açısından, 32MP öne bakan bir atıcı ve arkada 50MP IMX800 birincil snapper ve periskop zoom lensli dört kamera kurulumu bekliyoruz. Ayrıca Huawei’nin Leica markalı telefonları monokrom görüntüler oluşturabildiğinden ve kamera uygulamasında renk filtrelerine sahip olduğundan, Xiaomi 12 Ultra’nın da benzer özelliklere sahip olmasını bekliyoruz. biz olarak Daha önce bildirilen söylentilere göre Xiaomi 12 Ultra, 4.900 mAh pile sahip olacak ve 120W hızlı şarjı destekleyecek. Yeni telefonun kalbi Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti olacak, bu da amiral gemisi performansına sahip olacağı ve ayrıca 256 GB depolama alanı ile 12 GB’a kadar RAM’e sahip olabileceği anlamına geliyor. Xiaomi 12 Ultra’nın da 120Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Fiyata gelince, ucuz olmayacağından şüpheleniyoruz. Xiaomi Mi 11 Ultra piyasaya sürüldüğünde 1.199 £ / 1.799 AU $ (yaklaşık 1.600 $) tutarındaydı ve Xiaomi 12 Ultra’nın da bu fiyat aralığında olmasını bekliyoruz.Zencefil’i EtkinleştirGinger’a bağlanılamıyor İnternet bağlantınızı kontrol edin
veya tarayıcıyı yeniden yükleyinBu metin alanında devre dışı bırakyeniden ifadeGeçerli cümleyi yeniden ifade etGinger’da düzenletelefon-1