Vanessa Hudgens, 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’ne ev sahipliği yapacak. Hollywood Muhabiri münhasıran öğrenmiştir.

Son zamanlarda Andrew Garfield ile birlikte Lin-Manuel Miranda’nın filminde rol alan oyuncu. Tik, Tik…Bom! 5 Haziran Pazar günü Barker Hangar’dan canlı yayınlanacak olan törene katılacak.

Hudgens daha önce MTV Film ve TV Ödülleri: Tüm Zamanların En İyisi 2020’ye özel.

İçeri giren Hudgens Lise Müzikalidizideki rolleriyle de tanınıyor. Spring Breakers, İkinci Perde, Prenses Anahtarı serisi, Noelden Önce Şövalye ve Yaşam İçin Kötü Çocuklar.

Yakında bir kamyon şoförü olarak özgürlüğü bulan genç bir anne olarak rol almaya hazırlanıyor. büyük teçhizat.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok bu yılki MTV Film ve TV Ödülleri adaylarında yedi adaylıkla lider, ardından öfori altı adaylık ve Yarasaadam dört selam ile.

MTV Film ve TV Ödülleri, MTV ve BET, Comedy Central, MTV2, Paramount Network ve VH1 dahil olmak üzere çeşitli diğer Paramount kanallarında saat 20:00 ET/PT’de yayınlanacak.

2022 MTV Film ve TV Ödülleri, 22:00 ET/PT’de Movie & TV Awards: Unscripted, reality TV’yi, talk show’ları ve belgeselleri takip edecek.

Hem MTV Movie & TV Awards hem de Movie & TV Awards: Unscripted’in baş yapımcıları MTV’den Bruce Gillmer, Wendy Plaut ve Vanessa Whitewolf ve Den of Thieves’den Jesse Ignjatovic ve Barb Bialkowski.sinema-2