Motorola, Temmuz ayında Çin’de yeni bir akıllı telefonun piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bu Motorola akıllı telefonun Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından desteklendiği ve 200 megapiksel kameraya sahip olacağı söyleniyor. Çin’de Motorola Edge X30 Pro olarak adlandırılacağı söylenen Lenovo’nun sahibi olduğu şirketin yeni bir amiral gemisi modeli olabilir. Telefon, Motorola Edge 30 Ultra adı altında diğer bölgelerde piyasaya sürülebilir. Önceki söylentiler, Motorola’nın yaklaşmakta olan akıllı telefonunun 200 megapiksel Samsung ISOCELL HP1 sensörünü kullanabileceğini gösteriyor.

Motorola, Temmuz ayında Çin’de yeni bir akıllı telefonun piyasaya sürüleceğini paylaşarak onayladı. tanıtımlar Weibo’da. Görüntüler, yaklaşmakta olan akıllı telefonun Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini ve 200 megapiksel kameraya sahip olacağını doğruluyor. Yukarıda bahsedildiği gibi, yaklaşmakta olan akıllı telefon Çin’de Motorola Edge X30 Pro ve diğer pazarlarda Motorola Edge 30 Ultra olarak piyasaya sürülebilir.

Motorola Edge 30 Ultra teknik özellikleri (söylentiler)

Motorola Edge 30 Ultra akıllı telefon, 144Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç HD+ OLED ekrana sahip olacak şekilde tasarlandı. Dual-SIM akıllı telefon kutudan çıktığı andan itibaren Android 12 ile çalışabilir ve iki RAM ve depolama yapılandırmasıyla geldiği söyleniyor – 8GB + 128GB ve 12GB + 256GB.

Bu telefonun öne çıkan özelliği, Samsung ISOCELL HP1 sensörünü kullandığı söylenen 200 megapiksel arka kamerası olacak. Bu sensörün yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S23 Ultra akıllı telefonda da kullanılacağı bildiriliyor. Motorola Edge 30 Ultra’nın üçlü arka kamera sistemi, iki adet 50 megapiksel snapper ve 2 megapiksel derinlik sensörü içerecek şekilde tasarlanmıştır. Selfie’ler için akıllı telefonun 60 megapiksellik bir atıcı alması bekleniyor.

Motorola’nın yaklaşmakta olan amiral gemisi telefonunun da 68W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil paketlediği söyleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8