Amiral gemisi akıllı telefonların abartılı sürümleriyle tanınan Rus markası Caviar, yeni bir tasarım ve yeni özelliklerle ilginç bir proje – “ideal” iPhone 14 konsepti – sundu.Hatırlayın, beklendiği gibi, iPhone 14 serisi akıllı telefonlar Apple tarafından 2022 sonbaharında sunulacak. Bu arada, şirketin hayranları zevklerine göre hayal kurabilirler. Havyar’da belirtildiği gibi, tescilli konseptleri Apple patentleri ve marka hayranlarının istekleri temelinde oluşturuldu.

Konsept, bir akıllı telefonun ve taşınabilir bir konsolun işlevlerini birleştiren hibrit bir modeldir. Tasarım, Apple hayranlarının en sık isteklerini dikkate alıyor – modelde konektörler ve çentikler yok, kamera tasarımı yeniden tasarlandı, artık gövdenin dışına çıkmıyor, şimdi ekranın altında bulunan Touch ID parmak izi tarayıcı geri döndü , cam paneller yerine akıllı telefon titanyum bir kasa ile korunuyor.

Rusya'da “ideal” bir iPhone 14 konsepti yarattılar

Ek olarak, iPhone 14’ün Havyar versiyonunda ek bir oyun ekranı, kompakt, yerleşik gövde kontrolleri – çubuklar, düğmeler ve ortada bir dokunmatik yüzey bulunur.

Rusya'da “ideal” bir iPhone 14 konsepti yarattılar

Basın servisinin belirttiği gibi, eğer böyle bir cihaz gerçekten 2022’de satışa çıkarsa, 128 GB versiyonu için adil fiyat 1.299 dolar olacaktı.

Rusya'da “ideal” bir iPhone 14 konsepti yarattılargenel-22