Ubisoft, bugün bir ton Rainbow Six Siege Y7S2 Vector Glare yeni içerik ve bilgi yayınladı! MP1st, yeni operatör “Sens”in erken uygulamalı önizlemesinin yanı sıra bu yeni sezon için gelen yeni içeriğin ön izlemesine davet edildi.

Rainbow Six Siege Y7S2 Vector Glare Yeni İçerik Önizlemesi:

İşte doğrudan Ubisoft’tan R6 Siege Vector Glare’a gelenlerle ilgili bilgiler:

YENİ HARİTA (ÖLÜM MAÇI): Yakın Çeyrek

Close Quarter, savunma kurulumlarından ziyade harekete odaklanan ilk özel Team Deathmatch haritasıdır. Dairesel bir akış ve farklı bakış açılarının iyi bir karışımı ile Team Rainbow tarafından eğitim amaçlı kullanılan bu tesis tamamen farklı bir deneyim olacak.

POLİGON

Atış Poligonu, mevcut tüm silahlar hakkında pratik yapmak ve bilgi edinmek için kullanılabilecek oynanabilir bir alandır. Atış Poligonunda 2 şerit bulunur: Silah boşaldığında geri tepmeden kaynaklanan yayılmayı ölçmek için bir Geri Tepme şeridi ve her merminin rakibin vücudunun belirli bir bölümüne çarptığında verdiği hasar miktarını belirlemek için bir Hasar şeridi . Atış Poligonu, Operatörler tarafından kullanılan farklı silahların kolay ve hızlı bir şekilde karşılaştırılmasını sağlar. Tüm Operatörler, kilidi açılmış olsun veya olmasın Atış Poligonu içinde kullanılabilir. Atış Poligonunu Oynat Menüsünün Öğrenme Alanında bulabilirsiniz.

OPERATÖR KILAVUZLARI

Operatör Kılavuzları, bir Operatörün benzersiz yeteneğinin ve gadget’larının nasıl kullanılacağının yanı sıra bir Saldırgan veya Savunucu ise kullanılabilen yardımcı programı açıklayan hızlı eğitimlerdir. Operatör Kılavuzlarını, bir maçın herhangi bir noktasında Operatörler menüsünde veya Başlat menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

OYUNCU KORUMASI

GİZLİLİK MODU

Gizlilik Modu, Seçenekler menüsünün Gizlilik bölümünde bulunabilecek oyun gizliliği için birkaç yeni seçenek sunar. Bu araçlar, kötü niyetli oyuncuların bilgi toplamak ve haksız bir avantaj elde etmek için başka bir oyuncunun canlı yayınını kullanmasını veya yayıncıyı ve oyuncuları sabote etmek ve taciz etmek için yıkıcı bir şekilde davranmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Gizlilik seçenekleri, bir takma ad oluşturmanıza ve oyundaki herkesin görebileceği bilgileri gizlemenize olanak tanır:

  • Takma ad olarak görünün: Doğrudan oyun içinde kullanılmak üzere özel bir geçici görünen ad oluşturun (maç dışında herhangi bir zamanda değiştirilebilir).
  • Avatarı Gizle: Bunun yerine varsayılan Ubisoft avatarını görüntüleyerek kişisel avatarınızı gizleyin.

Artık ekranda göstermeyi seçtiğiniz bilgiler üzerinde daha fazla kontrole sahipsiniz:

  • “Siz” olarak görünün: “Siz” olarak görünerek kullanıcı adınızı veya takma adınızı gizleyin.
  • Diğer Oyuncuları Yeniden Adlandır: Diğer oyuncuların kullanıcı adlarını NATO fonetik alfabesi olarak görünerek gizleyin (Alpha, Bravo, Charlie, vb.).

Hesap düzeyinde, oyuncuların kimlerin arkadaşlık isteği gönderebileceğini daha iyi kontrol etmesine olanak tanıyan yeni gizlilik ayarları mevcuttur, ayrıca sezonun ilerleyen saatlerinde Ubisoft Connect’teki Arkadaş Önerilerinde nasıl göründüğünüzü kontrol etmenize olanak tanıyan bir ayar da mevcuttur.

İTİBAR CEZAETİ: TERS DOSTU ATEŞ

İtibar Sisteminin bir parçası ve devreye alınacak ilk aşama. Dost ateşinin düzenli olarak kötüye kullanıldığını tespit ettiğimizde bir itibar cezası uygular.

İtibar cezalarının amacı, birisinin birkaç maç sırasında bir mekanizmayı kötüye kullandığını tespit ettiğimizde, bu durumda Ters Dostluk Ateşi’ni etkinleştirmektir.

Dost Ateşi’nin belirli düzenli suistimallerini daha iyi kontrol etmeyi ve ele almayı ve çok fazla takım arkadaşını yaralayan mükerrerlerle ilişkili hayal kırıklığını azaltmayı amaçlar.

  • Tekrarlayan suçluların eylemleri onları cezaya yaklaştırdıkça, sistem tarafından nasıl görüldüklerini bildiren ve oyun tarzlarını değiştirmelerini isteyen bir dizi uyarı alacaklardır.
  • Oyuncu, rahatsız edici davranışta ısrar ederse, ceza uygulanacaktır. Oyuncu, oyun döngüsünün içindeki ve dışındaki işaretler ve geri bildirimler aracılığıyla cezasında kalan maç sayısının farkında olacaktır.

Bu özellik daha sonra 2. sezonda gönderilecek.

OYUNCU KONFORU

EKRAN SALLAMA YOĞUNLUĞU

  • Oyuncular artık Seçenekler menüsünün Erişilebilirlik bölümünden oyun sırasında ekran titremesi geri bildiriminin yoğunluğunu kapatabilir veya azaltabilir.

MAÇ İPTALİ

  • Maç iptali, ilk talepten maçın iptaline kadar tüm süreç boyunca oyunculara daha fazla bilgi ve kontrol sağlamak için çeşitli güncellemeler aldı. Ayrıca sistemin suistimal edilmesini önlemek için bazı güncellemeler yapıldı.

ESPOR DEĞİŞİKLİKLERİ

OPERATÖR EK DÖNEMİ YOK

  • Yeni Operatörlere artık yayınlandıkları sezonda Esports yarışmalarında izin veriliyor. Her Operatörün performansı dikkatle izlenecek ve gerektiğinde ayarlamalar yapılacaktır.

TAKTİK MOLA

  • Oyuncular ve seyirciler artık Özel maçlar sırasında Taktik Mola talebinde bulunabilirler.

OPERATÖR FİYATLARI DÜŞÜŞÜ

Her sezon olduğu gibi Vektör Parlaması Operasyonu da belirli Operatörler için bir fiyat düşüşü getiriyor. Nøkk ve Warden 10.000 Ünlü veya 240 R6 Kredisine düşüyor, Ace ve Melusi 15.000 Ünlü veya 360 R6 Kredisine değişiyor ve Thunderbird artık 20.000 Ünlü veya 480 R6 Kredisine mal olacak. Şimdi bu Operatörleri denemenin ve belki de yeni bir favori bulmanın tam zamanı!

MEVSİMSEL SİLAH GÖRÜNÜMÜ

Bu sezon Vector Glare Operasyonu, mevsimlik cilt koleksiyonunuz için göz kamaştırıcı yeni eklemelerle geliyor. Energy Refraction Bundle’ı elde etmek, Beryl Matrix silah görünümü ve ek görünümü ile Peridot Disk tılsımının kilidini açacaktır. Sezonluk silah görünümü sezon açılışında piyasaya sürülecek ve sezon boyunca satın alınabilir. Kilidi açıldıktan sonra süresiz olarak envanterinizde kalır ve mevcut tüm silahlara uygulanabilir.

MP1st’te daha fazla Rainbow Six Siege kapsamı için bizi izlemeye devam edin.oyun-6