Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, geliştirici Ubisoft’tan güncellemeler almaya devam ediyor ve oyun hemen hemen her büyük konsolda (üzgünüz, Nintendo Switch kullanıcıları). Şu anda oyunun geliştirme döngüsünün 7. Yılındayız ve Ubisoft’un haberi sayesinde Sezon 2 hemen köşede.

Operation Vector Glare adlı bu ikinci sezon da neredeyse burada ve oyuna çok sayıda yeni özellik getiriyor. Öncelikle, her şeyi gerçekten parçalamadan önce, Vector Glare Operasyonu için yepyeni bir CG fragmanı mevcut ve bu yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Roller Champions Başlangıç ​​Sezonu 25 Mayıs’ta Başlıyor

Güncellemenin önemli değişikliklerinden biri, Sens adlı yepyeni bir Saldıran Operatör’ün lansmanını içeriyor. Belçika’dan gelen bu yeni operatör, küçük projektörleri geride bırakmak için düz bir çizgide hareket eden ve belirli bir süre sonra kendi kendini imha eden bir tekerleği kullanan ROU Projektör Sistemi gadget’ını getiriyor.

Projektörler, oyuncuların görüş hattını engelleyen bir ışık duvarı oluşturur, böylece çok yönlü bir yaklaşım, Sens’in tekerlek yuvasına tam olarak uyar. Hareket kabiliyeti düşüktür, ancak bu, yüksek HP’ye sahip olmaları ve POF-9’u (bu güncellemede yeni bir silah) veya birincil silah olarak 417’yi ve ikincil silah olarak bir SDP 9MM veya bir GONNE-6’yı taşıyarak takas edilir.

İkincisi, oyun, oyuncuların oynayabileceği Close Quarter adlı yeni bir Team Deathmatch haritası getiriyor. Yunanistan’da bulunan bu harita, savunma kurulumlarından ziyade harekete odaklanan ilk özel Takım Ölüm Maçı haritasına işaret ediyor. Dairesel bir akış ve farklı görüş hatlarının iyi bir karışımı ile bu tesis, oyuncuların denemesi için eşsiz bir deneyim olacak.

Rainbow Six Siege Yakuza

Sonic Origins Yeni Oynanış Videosu Görevleri ve Daha Fazlasını Sergiliyor

Bu yeni güncellemenin en dikkat çekici yönlerinden biri, bu güncellemede oyuna iki Elite paketi ekleneceği için SEGA’nın Yakuza serisiyle bir işbirliğine işaret ediyor. Kazuma Kiryu, Echo için bir Elit set olarak eklenecek ve Hibana için Kaoru Sayama’dan sonra temalı bir set eklenecek. Unutulmaması gereken başka bir şey de, Echo’nun başka bir Yakuza temalı dış görünüm alacağıdır (ancak bu, bu güncellemeye dahil değildir)

Operation Vector Glare güncellemesi 7 Haziran 2022’de yayınlanacak. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege şu anda Steam ve Ubisoft Connect üzerinden PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series, Xbox One ve PC’de mevcut.genel-17