Qualcomm’un teknoloji devi, görsel geliştirme alanındaki en son gelişmeleri sunuyor. Kablosuz AR Akıllı Görüntüleyici Referans Tasarımı, en popüler prototip türlerinden biridir ve razie nie trafi do Officialnej sprzedaży’deki özelliklerden biridir.

Bez obaw – przydługa nazwa z ‘in ana sayfalarının en önemlileri, en önemli, gdy yapımcısı, on produkt ve rynek. Bu, en popüler dalların listesidir. Co vazne, najnowszy prototip jest w pełni bezprzewodowy. Cihazın ön tarafında yer alan cihaz, akıllı telefonu USB flash sürücüye bağlamak için kullanılıyor.

qualcomm ar prototipi

ayak. Qualcomm

Qualcomm bir kolej prototip mercek AR sunuyor

Qualcomm Kablosuz AR Akıllı Görüntüleyici, yirminci yüzyıldaki şirketlerdeki ortaklar tarafından geliştirme alanında en başarılı sonuçları elde etmek için kullanılabilecek bir konsepttir. Yeni prototip ücretsiz indirmeler bilgisayarlardan veya akıllı telefonlardan yapılıyor ve yüzde 40 popüler veya daha popüler. Snapdragon XR2 platformunu kullanmaya başlayın. Bazen, çok paranız olduğunu, işinizde çok para kazanacağınızı göreceksiniz.

Üretici, 90 Hz konumuna geçmenizi sağlayacak mikro-OLED 1080p mikrodenetleyicisini değiştireceğini duyurdu. Są bir ponoć w stanie całkowicie wyeliminować efekt rozmycia obrazu. Üç kameranın uygulanması – her renkte iki tek renkli renk ve renk hareketinin ikinci bölümünün teknolojisi.

qualcomm ar prototipiqualcomm ar prototipi

ayak. Qualcomm

Sprzęt bezprzewodowo łączy się ze akıllı telefon

Cihazı indirdikten sonra WiFi 6E veya Bluetooth’u destekleyen modüller arasında geçiş yapmak mümkündür. 3 ms ağırlığa sahip üreticiden saatin göz merceğinin ve saatin alt katmanının görüşü.

Bir teknoloji devi olarak, artık önde gelen bir endüstri üreticisi olarak AR projesinin bir parçası. Kolejne firmaları en karmaşık alanlardaki konseptleriyle de karşılaştırılabilir. Artık AR veya Qualcomma’nın praznajmniej na razie nie trafi do tradycyjnej sprzedaży’si olan çok çeşitli araçlar sunuyoruz. Müşterilerinize sağlayabileceğiniz en iyi araçları ve kaynakları mümkün olan en iyi şekilde sağlıyoruz.

Hata: engadget.comgenel-22