Bu haftaki açılış fırsatlarımız, birçoğu şu anda bugüne kadarki en iyi fiyatlarıyla eşleşen harika fırsatlarla dolu. İkisi de 65 inç ve 77 inç LG’nin C1 OLED modelleri, örneğin, Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyatlarıyla satışta. 65 inçlik panel 2.499,99 $ yerine 1,596,99 $’a gidiyor. Diğer boyutlar da indirimli olarak mevcuttur, ancak dikkatinizi en iyi fiyat için 65 veya 77 inç modellere yönlendirmek isteyeceksiniz.

C1’i hiç incelememiş olsak da, Birkaç personel 2021 modeline sahip ve sadece mükemmel görsel aslına uygunluk sağladığı için değil, aynı zamanda mükemmel, oyuncu merkezli özellikler listesi nedeniyle de bu konuda susamıyor gibi görünüyor. 4K çözünürlüğe ve olağanüstü bir renk derinliği sağlayan Dolby Vision desteğine ek olarak, C1, Nvidia G-Sync ve ultra pürüzsüz bir teknoloji sağlayan AMD FreeSync arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir “Oyun Optimize Edici” özelliğine sahiptir. 120Hz yenileme hızı için görüntü. Bunu panelin 1 ms tepki süresiyle birleştirirseniz, oyun oynamak için bugün mevcut olan en iyi TV’lerden birine sahip olursunuz.

C1 ayrıca Google Assistant ve Amazon Alexa ses yardımcıları, HDMI 2.1 ve Apple’ın AirPlay 2 desteği de dahil olmak üzere bir dizi mükemmel yaşam kalitesi özelliğine sahiptir. Toplamda, LG C1, tek bir eARC bağlantı noktasına sahip dört HDMI bağlantı noktasına sahiptir. , üç USB bağlantı noktası ve tek bir optik ses bağlantısı.


2021 LG C1 (65 inç)

4K çözünürlük desteği, 120 Hz yenileme hızı ve Nvidia G-Sync ve AMD FreeSync gibi özelliklerle dolu bir OLED TV.

Şu anda, istediğiniz zaman ücretsiz bir Samsung Galaxy Watch 4 alabilirsiniz. Amazon’da 949,51 $ karşılığında kilidi açılmış bir 128GB Samsung S22 Ultra satın alın. Galaxy Watch 4 genellikle 230 ABD Doları ve S22 Ultra’nın 128 GB sürümü genellikle 1.199,99 ABD Dolarıdır. S22, ilk çıkışından bu yana oldukça önemli indirimlere maruz kaldı, ancak Galaxy Watch 4’ün eklenmesi, bunu bugüne kadar bu telefonda gördüğümüz en iyi değer haline getiriyor.

S22 Ultra, Samsung’un Note serisinden (RIP) beri sunduğu en büyük telefon. Telefonun devasa 6.8 inç ekranı 1440 x 3088 çözünürlüğe sahip ve mükemmel yanıt ve performans sağlayan hızlı Snapdragon 8 Gen 1 işlemci tarafından destekleniyor. Geniş ekran ayrıca, telefonun kasasına rahatça takılan bir ekran kalemi olan Samsung’un S Pen’i ve 108MP standart atıcı, 10MP telefoto ve 12MP ultra geniş açılı kameradan oluşan etkileyici bir kamera dizisi ile birlikte gelir. Selfie’ler çekmek için 40MP ön kamera da var.

Özçekimler için cansız gece modunun yanı sıra en büyük yakınmamız, günü doldurmaya gerek kalmadan geçirmek için mücadele eden pil. Bununla birlikte, dezavantajlarına rağmen, S22 Ultra’nın mükemmel bir telefon olduğunu ve karışıma ücretsiz bir akıllı saat eklendiğinde kesinlikle görülmeye değer olduğunu düşünüyoruz.

Burada sunulan Galaxy Watch 4 modelinin 44 mm’lik bir yüze sahip olduğunu ve LTE özellikli versiyonun aksine bu saatin yalnızca Bluetooth yapılandırması olduğunu unutmayın. Bu giyilebilir cihaz konusundaki fikir birliğimiz, yani Samsung uygulama ekosistemine olan bağımlılığı nedeniyle biraz karışıktı, ancak hızlı performansı ve sağlam sağlık izleme yetenekleri sayesinde mevcut en iyi akıllı saatlerden biri olmaya devam ediyor. hakkındaki incelemelerimizi okuyun. S22 Ultra ve galaksi izle 4.

Son derece hafif, 256 GB yapılandırması M1 MacBook Air şu anda Best Buy’da sadece 899,99 $ karşılığında satışta (100$ indirim). Bu, Ocak ayından bu yana 999,99 $’lık bu dizüstü bilgisayar için gördüğümüz en düşük fiyatlardan biri ve bu da onu şimdiden yeni okul yılını düşünen herkes için ideal bir seçim haline getiriyor. Kesinlikle daha yeni ve daha güçlü Apple dizüstü bilgisayarlar mevcut olsa da, mevcut indirim yaşlanan Air’i dikkate almaya değer kılıyor.

Bu 13 inçlik dizüstü bilgisayar 2560 x 1600 Retina ekrana sahip ve dokunmatik ekranı olmasa da, ekranın renk sıcaklığını mevcut aydınlatma ortamınıza göre ayarlayan Apple’ın True Tone teknolojisi ile donatılmıştır. Air’in macOS’a özgü uygulamalara ek olarak Intel tabanlı uygulamaları çalıştırmasını sağlayan hızlı M1 CPU’ya ek olarak, Air ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB SSD içerir. M1 CPU, Air’in pil ömrünü de uzatmaya yardımcı olarak, tek bir şarjla 18 saate kadar çalışmasına izin verir.

MacBook Air’in ince profili yalnızca bir çift USB-C bağlantı noktasına izin verir, ancak her ikisi de Thunderbolt 4 uyumludur, bu da dizüstü bilgisayarın ek bağlantı için bir yuvayla eşleşmesini sağlar. 720p web kamerası kesinlikle arzulanan bir şey bırakıyor, ancak aksi takdirde M1 MacBook Air, özellikle üniversiteye bağlı mezunlar için sağlam bir dizüstü bilgisayar olmaya devam ediyor. İncelememizi okuyun.

MacBook Air, yıllardır kullandığım en etkileyici dizüstü bilgisayar


M1 ile MacBook Air (2020 sonu)

MacBook Air, Apple’ın şirketin yeni M1 çipi ile donatılmış ve üç farklı renkten (gümüş, uzay grisi ve altın) biriyle donatılmış giriş seviyesi dizüstü bilgisayarıdır.

Normalde 99,99 ABD doları olan Logitech MX Master 3 kablosuz fare şu anda Office Depot’ta siyah veya gri renkte 74,99 ABD doları karşılığında satışta, üretkenlik ilk çevre birimi için gördüğümüz en düşük fiyat. Tipik düğme düzenine ek olarak, Master 3’te tarayıcı geçmişinizde gezinmek için kullanılabilecek başparmağın altında yer alan bir çift düğme, yanal bir kaydırma tekerleği ve başparmak desteğine gizlenmiş ve herhangi bir şekilde eşlenebilen gizli bir düğme bulunur. Logitech’in yazılımını kullanarak çalışır. Şasi, kavrayıcı, ergonomik bir tasarıma ve açıkçası tek başına giriş maliyetine değecek bir kaydırma tekerleğine sahiptir. Ayrıca, büyük metin duvarları arasında hızla kaydırmanıza izin vererek, adım adım hareket etmek veya serbestçe döndürmek için tekerleği değiştirebilirsiniz.

Master 3’te kullanılan sensör maksimum 4K DPI’ye sahip ve oyun için kimsenin ilk tercihi olmayacak olsa da, yine de hassas izleme sunuyor ve pilin tek bir şarjla 70 güne kadar olağanüstü bir şekilde uzamasına izin veriyor. Fare ayrıca Windows veya macOS ile uyumludur ve cihazlarla 2.4Ghz kablosuz veya Bluetooth üzerinden eşleşebilir. Buradaki tek gerçek dezavantaj, farenin kesinlikle sağ elini kullanan kullanıcılar için yapılmış olmasıdır (üzgünüz, güney pençeleri).

Logitech MX Master 3 Gelişmiş kablosuz fare

Logitech MX Master 3 Advanced, verimlilik için tasarlanmış bir Bluetooth kablosuz lazer faredir. Yedi düğmesi, hızlı kaydırma için elektromanyetik tekerleği vardır ve Windows ve macOS ile uyumludur. Dell, satın alma işlemiyle birlikte 40 dolarlık bir dijital hediye kartı sunuyor.

Mükemmel Blue Yeti mikrofonu şu anda Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyatına gümüş olarak indirimli. Şimdi 129,99 $ yerine 79,99 $’a gidiyorbu çok yönlü mikrofon genellikle yayıncılar, podcast yayıncıları ve Zoom toplantıları sırasında su altındaymış gibi ses çıkarmaktan hoşlanmayan herkes için temel bir unsur olarak kabul edilir.

Bu kapsül şeklindeki mikrofon, kazanç ve ses seviyesini ince ayar yapmanızı sağlayan yerleşik kontroller kullanılarak çeşitli başlatma modellerine ayarlanabilir. Yeti ayrıca sağlam bir stand ve internette yayınlamak istemediğiniz bir şey tarafından aniden kesintiye uğramanız durumunda ön ve orta özellikli kullanışlı bir sessiz düğmesi ile donatılmıştır.

Mikrofon hem Windows hem de macOS ile uyumludur ve tescilli Blue VO!CE yazılımı aracılığıyla ayarlamalar yapmanızı sağlayan bir Mini USB kablosu kullanarak cihazlara bağlanır. Mikrofonun alt kısmında da 3,5 mm ses çıkışı var, eğer monitör kulaklıkları takmak istiyorsanız, dünyanın geri kalanına nasıl ses çıkardığınızı öğrenebilirsiniz.


Mavi Yeti mikrofon

Blue Yeti, denenmiş ve gerçek bir USB mikrofondur. İyi yapılandırılmış cihazın kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve basit kullanım için yerleşik kontrollere sahiptir ve yatak odanızda veya ev ofisinizde stüdyo kalitesinde sesi kolaylıkla yakalamanızı sağlar.

Pazartesi gününüzü tamamlamak için birkaç fırsat daha…genel-2