Polonyalı oyun geliştiricisi The Dust SA, yaklaşan hikaye odaklı aksiyon/macera oyunu I, the Inquisitor için yeni bir fragman yayınladı.

Oyun, İsa’nın çarmıhtayken öfke tarafından tüketildiği ve tüm inanmayanlardan şiddetli intikam aldığı alternatif bir zaman çizelgesinde geçen Jacek Piekara’nın en çok satan Inquisitor kitap serisine dayanmaktadır. Yüzyıllar sonra, bağnaz Engizisyoncu orduları artık kana bulanmış Kilise’nin inancını dayatıyor.

Gunk İnceleme – Bir Uzay Kapıcısı Olmanın Artıları ve Eksileri

Ben, Inquisitor PC’de yayınlanacak (Buhar), PlayStation 5 ve Xbox Series S|X. Henüz bir başlatma penceresi yok.

Siz Tanrı’nın hizmetinde bir Engizisyoncu olan Mordimer Madderdin’siniz – bir dizi gizem ve günahla boğuşan Königstein kasabasına gönderildi. Yaşayanların dünyasına girmeye çalışan başka bir alemden daha karanlık bir kötülüğün gerçeğini ortaya çıkarırken, inanca karşı gelenlerin çeşitli davalarını ve suçlarını çözün.

Nihai Kutsal Yargıç ve Jüri olun

Bir Engizisyoncu olarak göreviniz düzeni sağlamak ve Tanrı’ya olan inancı güçlendirmektir. Ama dünya yollarını kaybetmiş günahkarlarla dolu. Birden fazla hikaye odaklı vaka ve görevde yargıladığınız kişilerin kaderine karar verin. Bu, ahlakın ve doğrunun uzun süredir birbirinden ayrıldığı bir dünya. Peki, merhamet gösterecek misin yoksa kutsal yasaya sonsuz bir inanç mı göstereceksin?

Ahlaki Olarak Bozulmuş, Doğrusal Olmayan Bir Öykü

Bu, intikam ve şiddeti vaaz eden bir dinin etrafında dönen karanlık ve cesur bir hikaye. Birden fazla dallanma hikayesi seçeneği, ahlakınızı test edecek. Yolunuzu seçin ve ne tür bir Engizisyoncu olacağınıza karar verin – acıma mı yoksa cezalandırma mı – ve nihayetinde bu dünyada nasıl bir iz bırakacağınıza.

Aydınlanmış Dedektiflik

Mordimer, Königstein’ın başına gelen çeşitli suçları ve gizemleri çözmesine izin veren benzersiz beceri ve yeteneklere sahiptir. Şüphelileri takip edin ve sorgulayın. Şehrin ve sakinlerinin gizli gerçeklerini keşfedin. Kanıtları bir araya getirin ve nihai kararlarınızı verin.

Unworld’e dalın

Çevresindekiler tarafından bilinmeyen Mordimer, gizemli Unworld’e girme yeteneğine sahiptir. Orada şüphelilerin ruhlarında saklamaya çalıştıkları daha derin sırları keşfedebilir. Ancak karanlık bir güç burada hüküm sürdüğü ve kendi alanına adım attığınız için sizi yok etmek için elinden gelen her şeyi yapacağı için bu dünyaya girmenin ciddi bir riski var.

İkna Edici Sorular

1500’ler hala adaletin acımasız bir dönemidir. Bir Engizisyoncu olarak, şüphelilerin “gerçeği” ortaya çıkarmasını sağlamak için gerekli görülen her türlü yöntem ve aracı kullanmakta serbestsiniz. Bu isteğe bağlı sorgulamalar, gerçek Engizisyon zamanlarına kadar uzanır ve soruşturmanız altındakilere ne kadar güç uygulayacağınıza ve ne kadar kuvvet uygulayacağınıza karar vermek size kalmıştır.

Bırakın Kılıcınız Konuşsun

Bazen bir dilin gevşetilmesi için hemen kesilmesi gerekir. Tam bir kılıç tabanlı savaş sistemi, çeşitli vakaların kaba kuvvet kullanmanıza izin vereceği veya hatta gerektireceği anlamına gelir. Kılıcınızda ustalaşın, açıklıklarınızı bulun ve düşmanınızın zayıf noktalarını onlara karşı kullanın.genel-17