Hafta sonu internete sızdıktan sonra, Mission: Impossible – Dead Reckoning Birinci Bölümİlk fragmanı beklenmedik bir şekilde bir hype alevi ve ölüme meydan okuyan dublör çalışmasıyla geldi.

Tom Cruise’un Ethan Hunt’ı kaçan bir adam. Misyon: İmkansız – Ölü HesaplaşmaKötü şöhretli Impossible Missions Force ajanının, sonucu insanlık tarihinin yayını şekillendirecek başka bir işe çekildiğini gösteren yeni fragmanı. MacGuffin’in eski IMF direktörü Eugene Kittridge’in (Henry Czerny) Hunt’ı bu özel görevin hedefi olarak nasıl tanımladığı açık değil. Ancak “gerçeği kontrol etme” yeteneği onu Benji Dunn (Simon Pegg), Ilsa Faust (Rebecca Ferguson), Luther Stickell (Ving Rhames) ve Alanna Mitsopolis (Vanessa Kirby) için yeterince güçlü bir nesne yapar. şeyin kontrolü için.

Ethan ve müttefikleri, filmin Esai Morales tarafından oynanan gizemli kötü adamını devirmek için birlikte çalışacak olsa da, fragman, yeni gelen Grace’in (Hayley Atwell), dünyanın dört bir yanındaki iki jet olarak Ethan’ın tarafında bir diken olarak önemli bir rol oynayacağını açıkça ortaya koyuyor.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Birinci Bölüm 14 Temmuz 2023’te vizyona girecek.genel-2